facebook

Byt 3+1 Týn nad Vltavou

Veselská, Týn nad Vltavou

Domov, který hledáte!

Byt 3+1 v Týně nad Vltavou. Číst více

  • Cena Cena 2 600 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 70,8
  • Energetická třída Energetická třída G - mimořádně nehospodárná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
Ano
Budova
Panelová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
5
Sklep
Ano
Stav nabídky
Pozastaveno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
G - mimořádně nehospodárná
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Sídliště
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
Ano
Rozbalit více informací

Více informací

PROHLÍDKY NEMOVITOSTI JSOU V SOUČASNÉ DOBĚ POZASATEVENY!!!!

 

V Týně nad Vltavou jen cca 35 km od Českých Budějovic Vám nabízíme ke koupi nadstandardně rekonstruovaný byt 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví s nízkými náklady na provoz bytu, které činní 3700,- Kč měsíčně, přičemž v této částce nejsou zahrnuty náklady na dodávku elektrické energie a internet.

Bytová jednotka, která se nachází ve 2. patře byla kompletně rekonstruována. Zrušením nenosné příčky byl prostor obývacího pokoje rozšířen a bylo tak dosaženo celkového proslunění bytu. Došlo k modernizaci kuchyně, koupelny a WC.  Byla provedena výměna vstupních a vnitřních dveří, výměna oken, zhotovení sádrokartonových podhledů, pokládka podlahových krytin a instalace nových elektrických rozvodů.

Vlastní bytový dům prošel revitalizací. Dům disponuje modernizovaným výtahem. K bytu náleží sklepní prostor 3,0 m x 3,5 m.

Město Týn nad Vltavou má veškerou městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost. V obci mohou děti navštěvovat mateřskou školu, 2 ZŠ vyššího stupně i střední odborné učiliště a gymnázium. Dále bychom v obci našli knihovnu, kino, otáčivé hlediště, poštu, zdravotní zařízení, kulturní zařízení, množství obchodů, ubytovacích a stravovacích zařízení a sportovišť. Silnou stránkou je také dostupnost krásné přírody, především v okolí řek Vltavy a Lužnice. V obci funguje autobusová i vlaková doprava. Dobré autobusové spoje fungují především na trase Týn nad Vltavou – České Budějovice.

SILNÉ STRÁNKY: Sofistikované dispoziční uspořádání bytu, nízké náklady na provoz bytu (3.700,- Kč/ měsíčně), úklid společných prostor je zabezpečen odpovědnou osobou (firmou), v blízkosti se nachází široké spektrum občanské vybavenosti.

  

Virtuální prohlídka

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy