facebook
  • Cena Cena 4 590 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 123
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
883
Plynovod
Ano
Počet místností
5 pokojů
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Rok rekonstrukce
2014
Rok výstavby
1973
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Zastavěná plocha
123
Rozbalit více informací

Více informací

Ve velmi atraktivní lokalitě v Měšicích v Táboře Vám exkluzivně nabízíme ke koupi rekonstruovaný rodinný dům se zastavěnou plochou 123 m2 a s dispozičním uspořádáním 5+1.

Vlastní dům je výhodně situován na obdélníkovém pozemku s krásnou poměrně rozlehlou zahradou, na kterém je umístěna v samotném jejím rohu příjemně vyhlížející pergola. Kromě pergoly se na pozemku nachází zahradní domek a několik ovocných i okrasných stromů. Pozemek je kompletně oplocen a skýtá nejen dostatek soukromí a bezpečného prostoru pro relaxaci i hry dětí, ale i prostoru pro pěstování užitkových i okrasných rostlin.

Z architektonického pohledu je dům koncipován jako dvougenerační. Rodinný dům je obdélníkového půdorysu o rozměrech 12,30 m x 10,00 m. Objekt je řešen jako třípodlažní, přičemž 1. podzemní podlaží je zapuštěno částečně do terénu a je využíváno jako technické zázemí domu. Nachází se zde garáž, dílna, prádelna, sklad a kotelna. Betonovým schodištěm je podlaží propojeno s 1. nadzemním podlažím. Toto podlaží prošlo kompletní rekonstrukcí. Naleznete zde obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, dětský pokoj, koupelna s WC, chodba a zádveří domu. Navazující 2. nadzemní podlaží prošlo rekonstrukcí pouze částečnou, a to u dvou obytných místností. V tomto podlaží se dále nachází koupelna, další obytný pokoj a chodba se schodištěm.

Vlastní rodinný dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v letech 2014-2015, která zahrnovala následující úpravy. Kompletně byla provedena výměna střešní krytiny, přičemž byly použity betonové střešní tašky KM Beta. Krov byl zateplen minerální vlnou. Dále byla provedena výměna okenních výplní za okna plastová s izolačním dvojsklem (7 komorová okna). V rámci rekonstrukce byla provedena kompletní modernizace 1. nadzemního podlaží a částečně rekonstrukce 2. nadzemního podlaží.

Objekt je připojen na el. sít, obecní vodovod, kanalizaci i plynovod. Pro vytápění objektu se využívá etážové otopné soustavy se zdrojem v podobě kotle na pevná paliva. Pro vytápění je možné využít i plynový kotel, který se nachází v technickém zázemí domu. Stavba včetně pozemku má obrovský potenciál dalšího rozvoje. Na zahradě je dostatek místa i pro větší bazén a vzhledem k tomu, že se na pozemku nachází i vrtaná studna, tato možnost se nabízí.

SILNÉ STRÁNKY: PROVEDENÁ REKONSTRUKCE, ATRAKTIVNÍ LOKALITA, KRÁSNÁ ZAHRADA, POTENCIÁL DALŠÍHO ROZVOJE.
Tuto nemovitost exkluzivně nabízí realitní kancelář Nemovitost Levně.cz Realitní makléř: Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 361 536.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy