facebook

Byt 2+1 Týn nad Vltavou

Orlická, Týn nad Vltavou

Domov, který hledáte!

Byt 2+1 v atraktivní lokalitě. Číst více

  • Cena Cena 1 990 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 64
  • Energetická třída Energetická třída C - úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Panelová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Měna
CZK
Plynovod
NE
Počet místností
2 pokoje
Počet nadzemních podlaží
5
Poznámka k ceně
Včetně provize RK a právního servisu.
Sklep
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
C - úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Sídliště
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
Ano
Zařízeno
NE
Rozbalit více informací

Více informací

Prodáno. Nemovitost není k dispozici. 

V Týně nad Vltavou v atraktivní části Malá Strana (hned vedle prodejny Terna) jen cca 30 km od Českých Budějovic Vám s potěšením nabízíme ke koupi družstevní byt s dispozičním uspořádáním 2+1 o podlahové ploše přesahující 64 m2. Bytová jednotka se nachází v 3. nadzemním podlaží panelového domu po revitalizaci. Dům disponuje výtahem.

Vlastní bytová jednotka je řešena jako 2+1. Byt je v původním, ale velmi zachovalém stavu. Měsíční náklady na užívání bytu jsou dle evidenčního listu stanoveny v současné době na 2.743,- Kč. V této částce nejsou zahrnuty náklady na dodávku elektrické energie a internet. K bytové jednotce náleží sklepní koj. Bytová jednotka je připojena na centrální /dálkový/ rozvod tepla, na vodovodní, kanalizační síť a síť el. energie. Třída energetické náročnosti je C dle PENB.

U bytového domu proběhly následující stavební úpravy. Byla provedena výměna střešní krytiny a stoupacího potrubí odpadů a vody. Byly částečně renovovány společné prostory. Budova byla částečně zateplena, proběhla výměna okenních výplní a rekonstrukce střešního pláště.

Město Týn nad Vltavou má veškerou městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost. V obci mohou děti navštěvovat mateřskou školu, 2 ZŠ vyššího stupně i střední odborné učiliště a gymnázium. Dále bychom v obci našli knihovnu, kino, otáčivé hlediště, poštu, zdravotní zařízení, kulturní zařízení, množství obchodů, ubytovacích a stravovacích zařízení a sportovišť. Silnou stránkou je také dostupnost krásné přírody, především v okolí řek Vltavy a Lužnice. V obci funguje autobusová i vlaková doprava. Dobré autobusové spoje fungují především na trase Týn nad Vltavou – České Budějovice. V ceně družstevního bytu není zahrnut jednorázový poplatek za vznik členství v bytovém družstvu ve výši 3.300,- Kč.

SILNÉ STRÁNKY:

Velmi atraktivní lokalita, sofistikované dispoziční uspořádání bytu, nízké náklady na provoz bytu (2.743,- Kč/ měsíčně), v blízkosti se nachází široké spektrum občanské vybavenosti. Ačkoliv se jedná o družstevní byt, naše spolupracovnice, specialistka na hypoteční úvěry, vám pomůže zajistit úvěr i bez zajištění nemovitosti.

Rádi Vás nemovitostí provedeme.

Těšíme se na Vaší návštěvu! Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. číslo 733 36 15 36 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

Virtuální prohlídka

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy