facebook

Byt 3+1 Tábor

Zavadilská, Tábor

Domov, který je přímo stvořen pro Vás.

Číst více

  • Cena Cena 0 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 76
  • Počet podlaží Počet podlaží 4
  • Energetická třída Energetická třída E - nehospodárná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
1282
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
4
Poznámka k ceně
Cena včetně provize.
Rok rekonstrukce
2017
Sklep
Ano
Stav nabídky
Pozastaveno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
E - nehospodárná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Střed obce
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

 NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA!  

 

V širším centru města Tábora Vám s potěšením nabízíme ke koupi hezký zrekonstruovaný byt s prostornou lodžií v nízkopodlažním bytovém domě s dispozičním uspořádáním 3+1 o podlahové ploše 76 m2.  

 

Bytová jednotka prošla celkovou velmi zdařilou rekonstrukcí a modernizací jejíž součástí bylo zhotovení nových podlahových krytin, vnitřních štukových omítek, obkladů, celková modernizace kuchyně a koupelny, instalaci designových obložkových zárubní a vnitřních dveří Prüm, instalaci nových vstupních dveří. Kompletní elektroinstalace je v mědi, s velkým množstvím prakticky umístěných zásuvek. 

Provedenou rekonstrukcí byl vytvořen velmi moderní, ale přitom stále útulný byt vhodný pro bydlení v blízkosti širokého spektra objektů občanské vybavenosti a s perfektní dopravní dostupností. Nabízený byt má další potenciál rozšíření obytné podlahové plochy. Případným zasklením lodžie a propojením s kuchyní by vznikl velmi zajímavý prosvětlený prostor s možností celoročního užívání. K bytu náleží právo užívání sklepní koje o podlahové ploše přesahující 12 m2. Do sklepní koje je přivedena elektroinstalace z bytové jednotky.

U bytového domu proběhly následující stavební úpravy. Byla provedena výměna střešní krytiny a stoupacího potrubí odpadů a vody. Budova byla částečně zateplena (severní a jižní strana). Modernizovány byly společné prostory. Dům je připojen na centrální rozvod tepla, TUV a dále na vodovodní řád, kanalizační síť a síť el. energie.

Měsíční náklady spojené s vlastnictvím a užíváním bytu jsou na základě vyúčtování za rok 2019 (3 osoby) činily 2.919,- Kč.  V této částce nejsou započítány náklady za internet a  za dodávku el. energie pro domácnost.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI:

Zdařilá kompletní rekonstrukce bytu, nízké měsíční náklady, sofistikované dispoziční řešení bytové jednotky, prostorná lodžie s možností dalších úprav, prostorná sklepní koj s možností vytvoření menší domácí dílny.

Nemovitost je k nastěhování od 1. 7. 2021.

Rádi Vás nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaší návštěvu! Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. číslo 733 36 15 36 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

 

Virtuální prohlídka

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy