facebook

Byt 3+kk Týn nad Vltavou

Orlická, Týn nad Vltavou

Domov, který hledáte!

Byt 3+kk v atraktivní lokalitě. Číst více

  • Cena Cena 1 690 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 62,6
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
Ano
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Poznámka k ceně
Včetně provize RK a právního servisu.
Sklep
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Střed obce
Veřejná kanalizace
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

NOVINKA! V Týně nad Vltavou v atraktivní části Malá Strana jen cca 30 km od Českých Budějovic Vám s potěšením nabízíme ke koupi hezký rekonstruovaný družstevní byt ve zděném bytovém domě s dispozičním uspořádáním 3+kk. Byt disponuje balkonem.  

 

Ačkoliv se jedná o družstevní byt, naše spolupracovnice, specialistka na hypoteční úvěry, vám pomůže zajistit úvěr i bez zajištění nemovitosti až do výše 1 milionu korun. V případě, že je cena bytu vyšší než stanovený limit, je tato skutečnost individuálně řešena s bankou.

Bytová jednotka prošla zásadní rekonstrukcí, která zahrnovala modernizaci obývacího pokoje včetně kuchyně, zhotovení podlahových krytin, vnitřních omítek, výměnu dveří včetně zárubní a zhotovení nové elektroinstalace. U bytového domu proběhly následující stavební úpravy. Byla provedena výměna střešní krytiny a stoupacího potrubí odpadů a vody. Budova byla zateplena a proběhla výměna okenních výplní.

K bytové jednotce náleží sklepní koj. Bytová jednotka je připojena na centrální rozvod tepla, TUV a dále na vodovodní, kanalizační síť a síť el. energie. Třída energetické náročnosti budovy je D dle PENB. 

Obec Týn nad Vltavou je městem s rozšířenou působností, ležící cca 30 km severně od města České Budějovice. Město Týn nad Vltavou má veškerou městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost. V obci mohou děti navštěvovat mateřskou školu, 2 ZŠ vyššího stupně i střední odborné učiliště a gymnázium. Dále bychom v obci našli knihovnu, kino, otáčivé hlediště, poštu, zdravotní zařízení, kulturní zařízení, množství obchodů, ubytovacích a stravovacích zařízení a sportovišť. Silnou stránkou je také dostupnost krásné přírody, především v okolí řek Vltavy a Lužnice. V obci funguje autobusová i vlaková doprava. Dobré autobusové spoje fungují především na trase Týn nad Vltavou – České Budějovice.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI: Velmi atraktivní lokalita, poměrně nízké náklady na provoz bytu, provedená modernizace bytu.

Rádi Vás nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaší návštěvu! Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. číslo 733 36 15 36 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz

 

 

Virtuální prohlídka

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy