facebook

Rodinný dům Všemyslice

Neznašov, Všemyslice

Proměňte své sny o vlastním bydlení ve skutečnost!

Prodej rodinného domu v Neznašově u Týna nad Vltavou. Číst více

  • Cena Cena 5 500 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 109
  • Počet podlaží Počet podlaží 1
  • Energetická třída Energetická třída C - úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Bazén
Ano
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Parkovací stání
Ano
Plocha pozemku
988
Plynovod
Ano
Počet místností
4 pokoje
Počet nadzemních podlaží
1
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Sklep
NE
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
C - úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Přízemní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Zastavěná plocha
132
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO! Nemovitost není k dispozici! 

 

Týna nad Vltavou (3,5 km) je obec s rozšířenou působností s širokou strukturou občanské vybavenosti s velmi dobrým zázemím a s dobrou dopravní dostupností do okolních obcí, a to zejména do Písku (25 km z Neznašova), Tábora (38 km z Neznašova) i Českých Budějovic (36 km z Neznašova). Nemovitost se nachází v blízkosti vodní nádrže Kořensko, v klidné a krásné lokalitě s hojností zeleně, u soutoku Vltavy a Lužnice. 

Předmětem prodeje je stavba rodinného domu, která se nachází v zástavbě rodinných domů v severovýchodní části v obci Všemyslice v části obce Neznašov. Objekt je přístupný z veřejné komunikace.

 

Architektonicky se jedná o jednopodlažní samostatnou stavbu s valbovou střechou na půdorysu dvou obdélníků o celkové zastavěné ploše 132,75 m2 s dispozičním řešením domu 4+1. Budova je propojena s terasou a zahradou. Příslušenstvím domu je tvořeno krytým parkovacím stáním pro dvě osobní vozidla, zahradním domkem a bazénem. Stavebně technické řešení je následovný. Svislé konstrukce jsou zhotoveny z plynosilikátových tvárnic typu PORFIX QPOR. Nosné zdivo z tvárnic tl. 380 a 250 mm a příčkové zdivo je zhotoveno z příčkovek tl. 115 mm. Stropní konstrukce nad 1. nadzemním podlaží je řešena z OSB desek, kotvených k trámové konstrukci krovu. K zastřešení domu byla využita betonová střešní krytina Betonpres. Okenní výplně jsou plastové s izolačním dvojsklem. Vnitřní dveře včetně zárubní byly zvoleny od společnosti Sapeli. Úpravy povrchů podlah jsou řešeny takto. V kuchyni, koupelně, na záchodě a ve vstupní chodbě je použita keramická dlažba. V ostatních místnostech je zhotovena plovoucí podlaha. K zateplení objektu byl použit polystyren 100 mm pro zateplení obvodového pláště, polystyren 40 mm pro zateplení soklu a 200 mm minerální vaty pro zateplení stropní konstrukce. Vytápění objektu je řešeno teplovodním podlahovým systémem s termostatem v jednotlivých místnostech. Zdrojem tepla a zdrojem TUV je plynový kondenzační kotel VAILLANT. Roční náklady na vytápění i ohřev vody jsou do 15.000,- Kč. Objekt je napojen na splaškovou kanalizaci, vodovod, elektrickou síť a plynovod. Elektrická rozvodná skříň i HUP je umístěna na hranici pozemku. Pozemek je po svém celém obvodu oplocen.

 

Příslušenství domu je tvořeno krytým stáním pro 2 osobní vozidla, zahradním domkem, bazénem a oplocením. Zahradní domek je stavbou určenou k uložení nářadí a nalézá se zde taktéž filtrace pro bazén. Bazén disponuje půdorysnými rozměry 6 m x 3 m a hloubce 1,2 m. Zpevnění terénu je řešeno dlažbou BEST. Průkaz PENB se v současné době zpracovává. V Neznašově naleznete mateřskou školu, základní školu (1. st), poštu, obecní úřad, obchod i restauraci. Dopravní spojení do Písku a Týna nad Vltavou je zabezpečeno autobusem přes den cca každou hodinu. Silné stránky nemovitosti: Krásná lokalita, dobrá dostupnost do okolních obcí, nízké náklady na provoz domu.

Rádi Vás nabízenou nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaši návštěvu! V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování. Nemovitost je nabízena přímo realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai tel.: 733 36 15 36.  

Virtuální prohlídka

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy