facebook

Rodinné domy Bechyně

nám. T. G. Masaryka, Bechyně

Nemovitost k bydlení i k investici. Číst více

  • Cena Cena 5 700 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 387
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
Bezbariérový vstup
NE
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Internet
Ano
Lokální vytápení - elektřina
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
350
Plynovod
Ano
Počet místností
9 a více pokojů
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Dobrý
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Střed obce
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
NE
Zastavěná plocha
124
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO! NEMOVITOST NENÍ K DISPOZICI!

 

Představujeme vám vícepodlažní objekt s uzavřeným dvorem a menší zahrádkou, který se nachází v samotném historickém centru lázeňského města Bechyně, na rohu náměstí T.G. Masaryka, (nad poštou). 

Předmětem prodeje je třípodlažní stavba s obchodem, který byl v minulosti využíván i jako restaurace, kancelář  a dvěma byty  s dispozičním uspořádáním 3+kk a 1+1. Kancelář byla v minulosti využívána i jako byt 1+1. Další dvě bytové jednotky 4+kk a 1+1 je možno vytvořit v půdních prostorech. Příslušenství domu je tvořeno domkem se zahradou a několika přístavky. Zde je možno vytvořit další bytovou jednotku. Dům je připojen na městkou kanalizaci, vodovodní řád, el. síť a plynovod. Vytápění je zabezpečeno částečně plynem a elektřinou. Dum je z velké části podsklepen.

Roční návratnost je odhadnuta na 6 % na základě obvyklého nájemného. Tomu odpovídá 100 %-ní návratnost  za zhruba 16 let pouze na vybraném nájemném. To platí v případě, ze dum bude celoročně pronajmuty a při vytvoření další bytové jednotky v zahradním domku. Další výdělek se dá očekávat  na základě růstu ceny nemovitosti. Ten byl v Bechyni v posledních 20 letech byl značný, zvláště u lukrativních domu na náměstí.

V posledních 15 letech bylo provedeno několik zásadních stavebních úprav a rekonstrukcí.  V rámci rekonstrukce domu byla provedena v letech 2000-2005 výměna střešní krytiny a dále instalace plynového vytápění. V letech 2010 – 2015 pak rekonstrukce instalací vody, odpadu a elektroinstalace, a dále proběhla modernizace a renovace bytových prostorů umístěných ve 2. NP. V letech 2015 – 2020 pokračovala modernizace a renovace kancelářského prostoru a sklepního prostoru, a dále kompletní oprava fasády. Třída PENB je F. 

Obec Bechyně je lázeňským městem ležícím v dobré dopravní dostupnosti do města Tábor (cca 25 min autem a České Budějovice 40 minut jízdy autem). Město Bechyně má veškerou základní občanskou vybavenost (mezi kterou např. patří mateřská škola, dvě základní školy, střední škola, pošta, kulturní centrum, několik obchodů, pošta a další).  

V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování. Nemovitost je exkluzivně nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně. cz. Zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. 733 361 536, e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy