facebook

Komerční nemovitost Bechyně

nám. T. G. Masaryka, Bechyně

Prodej nemovitosti k pronájmu i k bydlení . Číst více

  • Cena Cena 5 700 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 387
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
350
Plynovod
Ano
Počet místností
9 a více pokojů
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Rok rekonstrukce
2020
Sklep
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Dobrý
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Střed obce
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Výtah
NE
Zastavěná plocha
124
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO! NEMOVITOST NENÍ K DISPOZICI!

 

Představujeme vám vícepodlažní objekt s uzavřeným dvorem a menší zahrádkou, který se nachází v samotném historickém centru lázeňského města Bechyně, na rohu náměstí T.G. Masaryka, (nad poštou).

Předmětem prodeje je třípodlažní stavba s obchodem, který byl v minulosti využíván i jako restaurace, kancelář  a dvěma byty  s dispozičním uspořádáním 3+kk a 1+1. Kancelář byla v minulosti využívána i jako byt 1+1. Další dvě bytové jednotky 4+kk a 1+1 je možno vytvořit v půdních prostorech.  Příslušenství domu je tvořeno domkem se zahradou a několika přístavky. Zde je možno vytvořit další bytovou jednotku. Dům je připojen na městkou kanalizaci, vodovodní řád, el. síť a plynovod. Vytápění je zabezpečeno částečně plynem a elektřinou. Dum je z velké části podsklepen.

Roční návratnost je odhadnuta na 6 % na základě obvyklého nájemného. Tomu odpovídá 100 %-ní návratnost  za zhruba 16 let pouze na vybraném nájemném. To platí v případě, ze dum bude celoročně pronajmuty a při vytvoření další bytové jednotky v zahradním domku. Další výdělek se dá očekávat  na základě růstu ceny nemovitosti. Ten byl v Bechyni v posledních 20 letech byl značný, zvláště u lukrativních domu na náměstí.

V posledních 15 letech bylo provedeno několik zásadních stavebních úprav a rekonstrukcí.  V rámci rekonstrukce domu byla provedena v letech 2000-2005 výměna střešní krytiny a dále instalace plynového vytápění. V letech 2010 – 2015 pak rekonstrukce instalací vody, odpadu a elektroinstalace, a dále proběhla modernizace a renovace bytových prostorů umístěných ve 2. NP. V letech 2015 – 2020 pokračovala modernizace a renovace kancelářského prostoru a sklepního prostoru, a dále kompletní oprava fasády. Třída PENB je F. 

Obec Bechyně je lázeňským městem ležícím v dobré dopravní dostupnosti do města Tábor (cca 25 min autem a České Budějovice 40 minut jízdy autem). Město Bechyně má veškerou základní občanskou vybavenost (mezi kterou např. patří mateřská škola, dvě základní školy, střední škola, pošta, kulturní centrum, několik obchodů, pošta a další).  

V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování. Nemovitost je exkluzivně nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně. cz. Zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. 733 361 536, e-mail: info@nemovitostlevne.cz. 

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy