facebook
  • Cena Cena 1 600 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 63
  • Počet podlaží Počet podlaží 7
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
NE
Bezbariérový vstup
Ano
Budova
Panelová
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Poznámka k ceně
včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých
Sklep
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění
4
Umístění nemovitosti
Sídliště
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
Ano
Rozbalit více informací

Více informací

S potěšením Vám nabízíme ke koupi kompletně rekonstuovanou bytovou jednotku v osobním vlastnictví  s dispozičním uspořádáním 3+1, která se nachází v 4. nadzemním podlaží (ve 3. patře) panelového bytového domu v  Bechyni.    

Vlastní dům prošel revitalizací, která zahrnovala výměnu oken za plastová s izolačními dvojskly, zateplení obvodového pláště domu (použit byl polystyren 120 mm, MIV 220 mm) a opravu střešní konstrukce. V rámce revitalizace domu byla provedena výměna výtahu. U bytové jednotky proběhla v roce 2014 rozsáhlá rekonstrukce, která zahrnovala výstavbu bytového jádra z tvárnic YTONG, dále pak výměnu podlahových krytin, zhotovení sádrokartonového podhledu v koupelně a zhotovení vnitřních obkladů, instalaci rozvodů vody a odpadů a celkově tak byla provedena velmi zdařilá modernizace koupelny a kuchyně. Dále k bytové jednotce náleží sklepní kóje. Společně s bytem je možné využít společných prostorů kolárny a sušárny. Bytový dům je připojen na obecní kanalizaci, přípojku el. energii a vodovodní řád. Dům disponuje dvěma vchody přičemž jeden z nich je řešen jako bezbariérový.

Silnou stránkou bytové jednotky je její účelné dispoziční řešení, prostornost a světlost. Velkou výhodou jsou i velmi přívětivé náklady na provoz bytové jednotky. Město Bechyně má veškerou základní občanskou vybavenost. Bytový dům se nachází na sídlišti Na Libuši v poměrně dobré dopravní dostupnosti do centra města, pěšky cca 13 minut, automobilem 2 minuty. Silnou stránkou nemovitosti je provedená rekonstrukce vlastní bytové jednotky i revitalizace bytového domu. Prostory domu jsou udržované a čisté.  Přístup do domu, prostor před výtahem a dalších společné prostory  jsou zabezpečený kamerovým systémem.  Náklady spojené s vlastnictvím bytu za rok 2018 činily 45.165,- Kč (nezahrnuje náklady na  spotřebu el. energie a internet) což je 3.763.- Kč / měsíčně. Nemovitost je k dispozici od 1. 4. 2020. 

Silné stránky nemovitosti: 

Provedená rekonstrukce BJ, revitalizace domu, správa SVJ. Těšíme se na Vaši návštěvu a v případě zájmu Vám rádi pomůžeme zajistit financování. Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. 733 36 15 36, e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy