facebook

Rodinné domy Sudoměřice u Bechyně

Bechyňská Smoleč, Sudoměřice u Bechyně

Vesnický dům v Bechyňské Smolči Číst více

  • Cena Cena 2 000 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 110
  • Počet podlaží Počet podlaží 2
  • Energetická třída Energetická třída G - mimořádně nehospodárná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Smíšená
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Lokální vytápení - pevná paliva
ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Venkovská
Plocha pozemku
281
Počet místností
4 pokoje
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
G - mimořádně nehospodárná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Střed obce
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Zastavěná plocha
108
Rozbalit více informací

Více informací

REZERVOVÁNO! Nemovitost již není k dispozici.   

Předmětem prodeje je dvoupodlažní vesnický dům, samostatně stojící, nepodsklepený, se sedlovou střechou. Z konstrukčního hlediska se jedná o zděnou stavbu ze smíšeného zdiva tloušťky 500 mm s dřevěným trámovým stropem. V rámci částečné rekonstrukce proběhla výměna střešní krytiny, vestavba podkroví včetně jeho zateplení a částečná výměna oken. Dále byla přistavěna kotelna a sklad paliva. V rámci přístavby kotelny bylo vystavěno komínové těleso a instalován nový kotel na tuhá paliva.


V 1. nadzemním podlaží se nachází koupelna se záchodem, kuchyně s jídelnou, chodba, obývací pokoj, zádveří, kotelna a sklad paliva. Koupelna je po částečné modernizaci. Okenní výplně jsou v kuchyni a v koupelně původní zdvojené. V obývacím pokoji již jsou dřevěná EURO okna s izolačním dvojsklem.

Do podkroví domu se vstupuje dřevěným schodištěm z obývacího pokoje. Podkroví je ve fázi výstavby. Je provedeno zateplení krovu PUR pěnou cca 200 mm. Dále byly zhotoveny sádrokartonové podhledy a stěny. V jedné vrstvě je zhotovena podlaha z OSB desek. Elektroinstalace v podkroví domu byla nově rozvedena v rámci jeho výstavby. V přízemí je rozvod elektroinstalace původní.


Objekt je připojen na el. síť a obecní vodovodní řád. Splašková voda je odváděna přes septik do trativodu. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Vytápění objektu je řešeno krbovými kamny a kotlem na tuhá paliva s otopnou teplovodní soustavou. Do této soustavy lze zapojit el. kotel, který je již v kotelně instalován. Průkaz energetické náročnosti budovy byl zpracován a budova spadá do třídy energetické náročnosti G. Příslušenství domu je tvořeno zděnou kolnou a garáží.


SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI

Za silnou stránku lze považovat lokalitu a okolí vesnického domu, které je velmi atraktivní. Dobrá dopravní dostupnost do okolních obcí (zejména do obce Tábor autobus i železnice) umožňuje využití objektů občanské vybavenosti. Doposud provedené stavební úpravy jsou podstatnou silnou stránkou nabízené nemovitosti.


Těšíme se na Vaši návštěvu. Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu pomůžeme zajistit financování. Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733361536, e-mail: info@nemovitostlevne.cz

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy