facebook
  • Cena Cena 4 700 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 118
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
Ano
Bezbariérový vstup
NE
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu a bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Rok výstavby
2009
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Střed obce
Ústřední vytápění elektrokotel
Ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

REZERVOVÁNO! Nemovitost již není k dispozici! 

Byt je dispozičně uspořádán jako 3+kk a disponuje šatnou,  balkonem  a arkýřem s výhledem na vodní plochu Jordánu. Kromě luxusního vzhledu se byt pyšní výměrou podlahové plochy přesahující 118 m2 a s možností snadné přestavby bytu na dispoziční řešení 4+kk.

 

Dispozičně je bytová jednotka řešena velmi sofistikovaně.  Všechny obytné místnosti jsou přístupné z hlavního komunikačního prostoru chodby.  Jednotlivé pokoje pak  lze  rozdělit do funkčních zón,  což dává budoucímu majiteli obrovský potenciál dalšího rozvoje bytové jednotky dle svých vlastních představ. Obývací pokoj disponuje arkýřem s výhledem do ulice Vančurova a na Jordán.  Posezení na balkoně umožňuje nejen relaxaci se zasněným pohledem na Staré Město s dominantou Věže Staré radnice, ale lze ho v letních měsících proměnit na letní kuchyň a jídelnu.  V zimních měsících lze do obývacího pokoje nainstalovat krbová kamna a využít tak doposud nepoužívaný komínový průduch.

 

Vlastní bytová jednotka se nachází v podkroví čtyřpatrového zděného bytového domu, který je situován ve velmi atraktivní části města Tábora, v jeho samotném centru, na rohu ulice Nedbalova a ulice Vančurova.  Vzhledem k tomu, že se v podkroví domu nachází  jen jedna bytová jednotka a s ohledem na  umístění této jednotky v domě,  zaručuje toto umístění budoucím majitelům tolik žádané soukromí.

 

Výstavba bytové jednotky se uskutečnila v roce 2009 za použití kvalitních materiálů.   Obvodové konstrukce bytové jednotky  jsou vystavěny z cihelných bloků SUPERTHERM STI CB 44. Příčkové zdivo je řešeno ze sádrokartonového systému tl. 100 a 150 mm. Pro vodorovné nosné konstrukce jsou využity trámy krovu, které jsou doplněny o válcované profily I 220, U 180, U 220. Podhledy stropních konstrukcí jsou tvořeny sádrokartonovým systémem (GKF tl. 12,5 – protipožární sádrokartonová deska). Úprava povrchů je řešena následovně. Na všech stěnách  je využito štukové vápenné omítky a v hygienických prostorách  keramického obkladu. Nášlapná vrstva je tvořena laminátovou podlahou a v koupelně keramickou dlažbou. Bytová jednotka  je zateplena. Stropní konstrukce je zateplena minerální vatou  tl. 220 mm  Obvodové konstrukce  jsou zatepleny minerální vatou a dále bylo provedeno zateplení vnější strany obvodového zdiva bytového domu kontaktním zateplovacím systémem. Bytovou jednotkou prochází komínové těleso, které je vystavěno ze systému Schiedel. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem s využitím  betonové střešní krytiny BRAMAC  s pojistnou folii. Zárubně a dveře jsou ve velmi kvalitní od  české společnosti Sapeli.  Bytový dům  je připojen na obecní kanalizaci, přípojku el. energie a vodovodní řád.  Způsob vytápění  je ústřední teplovodní přičemž zdrojem tepla je elektrický kotel. Ohřev vody  je realizován el. bojlerem. K bytové jednotce náleží taktéž skladovací prostory,  a to sklepní prostor v přízemí domu a prostor menší půdy, který se nachází v horní částí podkroví se vstupem z chodby bytu. V domě není instalován výtah. Průkaz energetické náročnosti budovy PENB není v současné době zpracován a jeho zpracování řeší společenství vlastníků jednotek SVJ prostřednictví svého výboru.  

 

Měsíční náklady pro 3 osoby nepřesahují částku  4.284,- Kč. V této částce je zahrnut fond oprav, vodné, stočné a spotřeba elektrické energie.

 

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI

 

Za silnou stránku lze označit umístění bytového domu, které je považováno  za velmi  atraktivní. Dům se nachází  v podstatě v samotném centru města Tábor v blízkosti vodní nádrže Jordán.  Silnou stránkou je tedy  dobrá dostupnost objektů občanské vybavenosti, dopravní spojení  (Praha, České Budějovice) i celková infrastruktura.  Za další silnou stránku lze označit kvalitu provedení  vlastní  výstavbu  bytové jednotky, kterou lze označit za velmi zdařilou a nadstandardní. Dispoziční uspořádání je velmi účelné a plně vyhovuje současným trendům moderního bydlení. Za velmi pozitivní lze hodnotit i to, že jednoduchou přestavbou, za použití sádrokartonového systému, lze  byt přestavět  z dispozičního řešení 3kk na 4kk a zvýšit tak hodnotu bytu. Dále je možné v obývacím pokoji instalovat krb či krbová kamna. Pozitivní jsou i relativně nízké  měsíční náklady na provoz bytové jednotky.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu. Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu pomůžeme zajistit financování. Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733361536, e-mail: info@nemovitostlevne.cz

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy