facebook

Rodinný dům Milevsko

Sibiřská, Milevsko

Rodinný dům v Milevsku Číst více

  • Cena Cena 3 100 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 267
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Balkon
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
722
Plynovod
Ano
Počet místností
6 pokojů
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
včetně provize a bez daně z nabytí věcí nemovitých
Rok výstavby
1978
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Zastavěná plocha
120
Rozbalit více informací

Více informací

Rezervováno! Nemovitost není  již k dipsozici!!!

S potěšením Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící rodinný dům s malebnou zahradou s dispozičním uspořádání 6+2 s garáží v obci Milevsko. Milevsko se nachází na spojnici mezi Táborem (26 
km) a Pískem (27 km). Nemovitost je velmi vhodná jak pro trvalé bydlení, tak i jako investice pro krátkodobý či dlouhodobý pronájem (penzion, pronajímání obou bytových jednotek atd.) 


Objekt je přístupný z veřejné komunikace. Dům je dvoupodlažní plus suterén, samostatně stojící, se sedlovou střechou, který se nachází v lokalitě Hůrka v obci Milevsko. Nabízený objekt je opravdu v dobrém technickém stavu s pravidelnou údržbou. Vše je plně funkční a dům je tedy připraven k nastěhování. Vzhledem k tomu, že nabízený objekt je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky je možné v 1. patře zřídit penzion nebo pronajímat jen jeho jednu polovinu.

Dispozičně je dům řešen následovně. V 1. patře, tedy v přízemí domu, se nachází bytová jednotka 2+1 s lodžií (2 obytné pokoje, šatna, prádelna, koupelna, WC, kuchyně s jídelnou a garáž) ve 2. patře naleznete bytovou jednotku 4+1 s lodžií (4 obytné pokoje, kuchyně, koupelna, WC, spíž) a v suterénu domu se pak nachází technická místnost, skladové prostory, dílna, kotelna a uhelna. 

Z konstrukčního hlediska je objekt řešen následovně. Základové konstrukce jsou tvořeny základovými pasy z prostého betonu. Zdivo podzemního podlaží je vystavěno z betonu s proloženým kamenem. Nadzemní obvodové zdivo je vystavěno z cihelných kvádrů Týn I tl. 300 mm. Příčkové zdivo je zhotoveno z dutých cihel tl. 75 mm. Horizontální konstrukce všech podlaží jsou železobetonové s využitím betonových trámů a vložek. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Omítky vnitřní jsou vápenné štukové. Vnější omítky jsou břizolitové. Střešní konstrukce je vyhotovena z křemelinových desek. Jako krytina je využita živičná krytina ve více vrstvách. Nad původní střešní konstrukcí je vystavěn další krov z příhradových vazníků s bitumenovou krytinou. V roce 2009 byla osazena nová plastová okna a dále byl  částečně zateplen  suterén domu polystyrenem tl. 80 mm. Zateplení stropu nad 2. patrem bylo realizováno minerální vatou tl. 180 mm. Nad původní střešní konstrukcí byla vystavěna nová šikmá sedlová střešní konstrukce. Dále byly provedeny stavební úpravy prádelny, koupelny a WC v 1. patře. 

Nemovitost je připojena na el. síť, plynovou přípojku, kanalizační a vodovodní řád. Ohřev vody je kombinován plynovým kotlem, el. energií a solárními panely. Dům je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem Vaillant eco TEC plus jenž byl instalován v roce 2010. Pro vytápění objektu lze taktéž využít kotel na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti budovy byl zpracován a budova spadá do třídy energetické náročnosti D. Příslušenství domu je tvořeno studničním vrtem, studnou kopanou a skleníkem.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI 

Dobrý technický stav nemovitosti, situování domu v krásné lokalitě s hojností zeleně a přitom v blízkosti centra Milevska, využití nemovitosti k pronájmu, dobrá dopravní dostupnost (Tábor, Písek, Praha).

Těšíme se na Vaší návštěvu. Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu pomůžeme se zajištěním financování. Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 36 15 36, e-mail: info@nemovitostlevne.cz

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy