facebook
  • Cena Cena 2 390 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 92
  • Počet podlaží Počet podlaží 1
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
6119
Počet nadzemních podlaží
1
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Rok rekonstrukce
2008
Sklep
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Přízemní
Umístění
PRODÁNO
Ústřední vytápění - krb s výměníkem
Ano
Ústřední vytápění elektrokotel
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Zastavěná plocha
146
Rozbalit více informací

Více informací

S potěšením Vám nabízíme ke koupi rodinný dům s poměrně rozsáhlým pozemkem o výměře 6 119 m2 v obci Dražice. Dům se nachází na spojnici mezi Táborem (6 km) a Pískem (37 km).

Nabízený dům je samostatně stojící částečně podsklepený objekt obdélníkového půdorysu s navazující hospodářskou budovou. Objekt je přízemní se započatou přípravou na vestavbu obytného podkroví viz fotografie.

V letech 2004 až 2008 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce, která zahrnovala následující úpravy. Byla provedena celková modernizace kuchyně, koupelny a WC. Nově byl zhotoven v obývacím pokoji dřevěný trámový strop a sádrokartonové podhledy v obytné části. Dále bylo vystavěno komínové těleso včetně krbu. Byly zhotoveny vnitřní obklady, omítky a podlahy. Bylo provedeno zateplení podlah i stopních konstrukcí. Dále byl objekt opatřen novým instalacemi vody, odpadu a elektro. V rámci rekonstrukce byla provedena výměna okenních výplní za plastové vícekomorové s izolačním dvojsklem. Bylo provedeno vnější zateplení koupelny ze strany od dvora. Západní stěna byla z části odizolována s využitím drenážního potrubí. Při přípravě půdní vestavby podkroví byl upraven krov a severní štít rodinného domu byl dozděn. Střešní krytina nad obytnou části byla vyměněna za střešní tašky KM Beta.

Dispozičně je objekt řešen následovně. Hlavní vstup je situován z jižní strany od hlavní komunikace Tábor – Písek. Vstup je do zádveří domu. Ze zádveří je vstup do haly, která slouží jako hlavní komunikační prostor. Z haly lze tedy vstoupit do kuchyně s jídelnou, komory, koupelny, WC, půdy a do sklepního prostoru. Z kuchyně lze dále pokračovat do obývacího pokoje.

Objekt je napojen jak na veřejný vodovodní řád, tak na studnu, která je umístěna z ½ na pozemku patřící k rodinnému domu. Dále je objekt připojen na el. síť a obecní kanalizaci. Ohřev vody je realizován kombinovaným bojlerem. Vytápění objektu je řešeno teplovodní otopnou soustavou s otopnými tělesy. Jako zdroj tepla je využito krbu s výměníkem a elektrokotle. V koupelně je zhotoveno podlahové vytápění topným kabelem a dále je v koupelně umístěn registr s el. spirálou.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI
Oceňovaná nemovitost se nachází v obci Dražice, která leží v krásné přírodě Táborské pahorkatiny. Silnou stránku je velmi dobrá dopravní dostupnost do okresního města Tábor (6 km). Děti v obci mohou docházet do mateřské školy nebo základní školy pro první stupeň. V obci se také nachází pošta, samoobsluha, restaurační zařízení a kulturní dům. Taktéž je v obci fotbalové hriřště. V obci lze předpokládat další rozvoj bydlení i vybavenosti. Za silnou stránku lze považovat i stávající stav stavby, provedené rekonstrukce a příprava na obytné podkroví. Za podstatnou silnou stránku lze hodnotit velikost pozemku. Stavba společně s pozemky má velký potenciál dalšího rozvoje.

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy