facebook
  • Cena Cena 0 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 92
  • Počet podlaží Počet podlaží 1
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
6119
Počet nadzemních podlaží
1
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Rok rekonstrukce
2008
Sklep
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Přízemní
Ústřední vytápění - krb s výměníkem
Ano
Ústřední vytápění elektrokotel
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Zastavěná plocha
146
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO!! S potěšením Vám nabízíme ke koupi rodinný dům s poměrně rozsáhlým pozemkem o výměře 6 119 m2 v obci Dražice. Dům se nachází na spojnici mezi Táborem (6 km) a Pískem (37 km).

Nabízený dům je samostatně stojící částečně podsklepený objekt obdélníkového půdorysu s navazující hospodářskou budovou. Objekt je přízemní se započatou přípravou na vestavbu obytného podkroví viz fotografie.

V letech 2004 až 2008 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce, která zahrnovala následující úpravy. Byla provedena celková modernizace kuchyně, koupelny a WC. Nově byl zhotoven v obývacím pokoji dřevěný trámový strop a sádrokartonové podhledy v obytné části. Dále bylo vystavěno komínové těleso včetně krbu. Byly zhotoveny vnitřní obklady, omítky a podlahy. Bylo provedeno zateplení podlah i stopních konstrukcí. Dále byl objekt opatřen novým instalacemi vody, odpadu a elektro. V rámci rekonstrukce byla provedena výměna okenních výplní za plastové vícekomorové s izolačním dvojsklem. Bylo provedeno vnější zateplení koupelny ze strany od dvora. Západní stěna byla z části odizolována s využitím drenážního potrubí. Při přípravě půdní vestavby podkroví byl upraven krov a severní štít rodinného domu byl dozděn. Střešní krytina nad obytnou části byla vyměněna za střešní tašky KM Beta.

Dispozičně je objekt řešen následovně. Hlavní vstup je situován z jižní strany od hlavní komunikace Tábor – Písek. Vstup je do zádveří domu. Ze zádveří je vstup do haly, která slouží jako hlavní komunikační prostor. Z haly lze tedy vstoupit do kuchyně s jídelnou, komory, koupelny, WC, půdy a do sklepního prostoru. Z kuchyně lze dále pokračovat do obývacího pokoje.

Objekt je napojen jak na veřejný vodovodní řád, tak na studnu, která je umístěna z ½ na pozemku patřící k rodinnému domu. Dále je objekt připojen na el. síť a obecní kanalizaci. Ohřev vody je realizován kombinovaným bojlerem. Vytápění objektu je řešeno teplovodní otopnou soustavou s otopnými tělesy. Jako zdroj tepla je využito krbu s výměníkem a elektrokotle. V koupelně je zhotoveno podlahové vytápění topným kabelem a dále je v koupelně umístěn registr s el. spirálou.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI
Oceňovaná nemovitost se nachází v obci Dražice, která leží v krásné přírodě Táborské pahorkatiny. Silnou stránku je velmi dobrá dopravní dostupnost do okresního města Tábor (6 km). Děti v obci mohou docházet do mateřské školy nebo základní školy pro první stupeň. V obci se také nachází pošta, samoobsluha, restaurační zařízení a kulturní dům. Taktéž je v obci fotbalové hriřště. V obci lze předpokládat další rozvoj bydlení i vybavenosti. Za silnou stránku lze považovat i stávající stav stavby, provedené rekonstrukce a příprava na obytné podkroví. Za podstatnou silnou stránku lze hodnotit velikost pozemku. Stavba společně s pozemky má velký potenciál dalšího rozvoje.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy