f +420 733 361 536

Energetická třída

D

Prodej Rekreační objekt Protivín
Protivín

Protivín 38

Užitná plocha

180 m2

Podlahová plocha

180 m2

Počet podlaží

2

Parkování

PRODÁNO

Cena

0 Kč

Balkon: ANO Bazén: ANO
Budova: Cihlová Dálkový vodovod: NE
Elektřina 230V: ANO Elektřina 400V: ANO
Internet: ANO Měna: CZK
Nebezpečí povodní: Zanedbatelné nebezpečí -1 Počet nadzemních podlaží: 2
Poznámka k ceně: včetně provize a bez daně z nabytí věcí nemovitých Sklep: ANO
Stav nabídky: Prodáno Stav objektu: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy: D - méně úsporná Typ nemovitosti: Samostatná
Typ stavby: Vícepodlažní Umístění nemovitosti: Polosamota
Ústřední vytápění pevná paliva: ANO Ústřední vytápění plynový kotel: ANO
Včetně právního servisu: ano Včetně provize: ANO
Vlastní zdroj vody: ANO Zastavěná plocha: 510

NEMOVITOST JIŽ NENÍ DOSTUPNÁ.  REZERVOVÁNO!

 

PRODÁNO!!!   Předmětem vlastního prodeje je nepodsklepená dvoupodlažní zděná zateplená stavba se sedlovou střechou, která je vhodná jak pro rekreaci, tak díky svému technickému zázemí  a i přidělenému číslu popisnému,  pro trvalé bydlení.  Dům se prodává včetně všech pozemků o výměře přesahující 4000 m2 a dále včetně příslušenství, které je tvořeno podsklepenou terasou s garáží,  pergolou, bazénem (7m x 3m x 1,5m), dvěma studničními vrty, zásobníkem propan-butanu, přístřeškem pro auto a dřevo. Dispozičně je dům řešen následovně. V přízemí domu se nachází prostorná veranda, chodba, obývací pokoj s kuchyní, jídelna s přístupem do bazénu, koupelna s WC i samotné WC a v podkroví domu lze nalézt dva obytné pokoje, koupelnu, šatnu a zasklenou terasu.  V objektu garáže se skrývá také dílna, kotelna, sklad a technická místnost.

 

Technické zabezpečení a zázemí domu je široké. Ohřev vody je zabezpečen 300 l stacionárním elektrickým bojlerem ve spojení se střešními solárními panely, přičemž voda je čerpána ze studničního vrtu a upravována výkonným filtrem (úpravnou vody). Pro vytápění domu je možné využít plynový kondenzační kotel, kotle na tuhá paliva nebo kachlových krbových kamen dle vlastní preference. Objekt je připojen na elektrickou síť a  pro internet je využívána telefonní linka O2. Odvod odpadní vody je řešen septikem. Objekt je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem EZS.    

 

Nemovitost se nachází  v blízkosti přírodní památky Zelendárky (ev. číslo 993) což je soustava deseti rybníků na potoce Divišovka a jeho přítoku, rozkládající se zhruba 3 až 5 km východně až severovýchodně od města Protivína v okrese Písek, poblíž osady Nová Ves u Protivína, části obce Žďár, a Těšínova. Soustavu tvoří rybníky Skopec, Čejka, Zukáček, Uchcánek, Starý u Nové Vsi, Kolářů u Nové Vsi, Na Rejčavých, Starý a Nový u Krče a Mlýnský u Krče. Chráněna je nejen soustava rybníků, ale i přilehlé břehové porosty, porost hrází a okolních mokřadů. Rezervace byla vyhlášena v roce 1985 na ploše 30,5681 ha. Název je převzat od stejnojmenné samoty (hospodářského dvora) severně od Nového rybníka u Krče. Část přírodní památky se nachází na území přírodního parku Písecké hory. Chráněné území slouží jako přirozené sídliště několika chráněných druhů rostlin a živočichů a jako doklad charakteristického prvku jihočeské krajiny – rybníkářství. Oblastí prochází okružní naučná stezka Zelendárky z Protivína, žlutě značená pěší turistická trasa z Protivína na Velký a Malý Kamýk a cyklistická trasa č. 1091.  

 

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI:

POLOSAMOTA, KRÁSNÁ LOKALITA, PERFEKTNÍ ZÁZEMÍ, VELMI DOBRÝ TECHNICKÝ STAV NEMOVITOSTI.