facebook
  • Cena Cena 1 495 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 68
  • Počet podlaží Počet podlaží 9
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
NE
Budova
Panelová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Plynovod
Ano
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
9
Poznámka k ceně
včetně provize a bez daně z nabytí věcí nemovitých
Rok výstavby
1991
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění
6
Umístění nemovitosti
Sídliště
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
Ano
Rozbalit více informací

Více informací

 

REZERVOVÁNO. Nemovitost již není k dispozici! 

S potěšením Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozičním uspořádáním 3+1 o podlahové ploše přesahující 67 m2. Bytová jednotka se nachází v revitalizovaném panelovém domě s výtahem v Táboře na Sídlišti nad Lužnicí.

 

Bytový dům  byl vystaven koncem 80. let 20. století  (kolaudace v roce 1991) a je ve velmi dobrém technickém stavu. Postupem let  prošel dům revitalizací, která zahrnovala výměnu stoupacího vedení vody,  kanalizace, rekonstrukci výtahové šachty včetně výtahové zdviže, výměnu střešní krytiny (živičná hydroizolace) včetně oplechování (atika) a dále pak byla provedena úprava společných prostor.  Průkaz energetické náročnosti budovy byl zpracován a budova spadá do třídy energetické náročnosti D. 

 

Bytová jednotka se nachází ve 5. nadzemním podlaží (v 6. patře) 9. podlažního panelového domu, ve kterém se nachází celkem 32 bytových jednotek.  Na každém podlaží vyjma 1. podlaží se nachází 4 bytové jednotky.  Dispozičně je bytová jednotka řešena jako 3+1. Vlastní bytová jednotka je až na menší zásahy v původním, velmi zachovalém a udržovaném stavu. Bytové jádro je taktéž původní umakartové. Bytová jednotka nedisponuje balkonem. K bytu náleží sklepní koj. Dům je připojen na dálkový rozvod tepla, na vodovodní řád, kanalizační síť, síť el. energie a plyn.

 

 

V Táboře se nachází kompletní občanská vybavenost. Dopravní dostupnost je zde dobře zajištěna prostřednictví MHD přičemž zastávka MHD se nachází v blízkosti předmětné nemovitosti.  Silnou stránkou nabízeného bytu je  situování bytu  s orientací na jih a atraktivní výhled z 6. nadzemního podlaží na  sousedící dětské hřiště.   

 

SILNÉ STRÁNKY

Provedená rekonstrukce a revitalizace bytového domu, udržovaný byt s možností přestavby dle vlastního rozhodnutí, situování bytu směrem na jih (nižší náklady na vytápění), veškerá občanská vybavenost v dosahu a dobrá dopravní dostupnost.

 

Rádi Vás nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaši návštěvu. V případě potřeby pomůžeme zajistit financování. Možnost nastěhování je od 1. 10. 2019.

 

Nemovitost nabízí přímo realitní kancelář Nemovitost Levně.cz Realitní makléř: Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 361 536.

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy