f +420 733 361 536

Prodej Byty České Budějovice
České Budějovice

České Budějovice , K. Štěcha 1223/22

Cena

2 180 000 Kč


Prodám družstevní byt 3+1 s lodžií  v ul. K.Štěcha. Byt s užitnou plochou 82 m2 je po kompletní rekonstrukci  (plastová okna, elektřina, topení, podlahy, dveře, obložky, stoupačky) podlahy – plovoucí, dlažba. V bytě se nachází vyzděná koupelna s vanou a samostatné WC, vstupní hala,  kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice se vstupem na lodžii. Kuchyňská linka je z masívu s vestavěným sporákem a myčkou, v ložnici zůstává vestavěná skříň. Byt je dále vybaven internetem, satelitem a kabelovou televizí. Orientace bytu V-Z. Na východní stranu je umístěna kuchyně, obývák a ložnice, na západní stranu pokoj s lodžií. Po  rekonstrukci je i dům - nová střecha, zateplení, plastová okna, stoupačky, výtah ( dle norem EU). K bytu náleží vyzděný sklep.

Výhodná  poloha domu na okraji zástavby zajišťuje rychlý a krátký výjezd ze sídliště do centra i mimo město, 8. patro pak skýtá majiteli tolik potřebný klid. V blízkosti je nákupní centrum, zdravotní středisko s lékárnou, škola, školka, zastávka MHD, pošta.

Nízké měsíční náklady vč. fondu oprav činí 3.400,-Kč. Výhodné je družstevní vlastnictví, neboť neplatíte navíc k ceně 4% daň z nabytí nemovitosti. Volný dle dohody. Doporučuji osobní prohlídku.

Další podobné nemovitosti

Vybrané nemovitosti