facebook

Byt 3+1 Veselí nad Lužnicí

Pod Markem, Veselí nad Lužnicí

Číst více

  • Cena Cena 0 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 64
  • Počet podlaží Počet podlaží 5
  • Energetická třída Energetická třída C - úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
NE
Bezbariérový vstup
NE
Budova
Panelová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
5
Poplatky
2750
Poznámka k ceně
včetně provize a bez daně z nabytí věcí nemovitých
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
C - úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění
5
Umístění nemovitosti
Sídliště
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

REZERVOVÁNO. S potěšením Vám nabízíme ke koupi  hezký kompletně rekonstruovaný  byt 3+1  v osobním vlastnictví ve Veselí nad Lužnicí.

 

Veselí nad Lužnicí je město v okrese Tábor v Jihočeském kraji, 29 km severovýchodně od Českých Budějovic na soutoku Lužnice a Nežárky a na okraji CHKO Třeboňsko. Město je významným důležitým železničním uzlem, na 4. železniční koridor zde navazují tratě spojující Veselí n. Lužnicí s Třeboní a Českými Velenicemi a s Jindřichovým Hradcem a Jihlavou. V provozu je úsek dálnice D3 z Tábora do Veselí nad Lužnicí  a probíhá stavba úseku  směr České Budějovice.

 

Bytový dům se nachází na okraji obce Veselí nad Lužnicí, na samotném okraji sídliště. U bytového domu bylo provedeno několik dílčích oprav. Došlo k opravě střešní konstrukce a k výměně stoupacího vedení. Rekonstrukce střešního pláště proběhla v roce 2000 systémem PLUVITEC. V roce 2014 proběhla výměna vnitřního rozvodu odpadního potrubí a venkovní kanalizační přípojky.

 

Vlastní bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí a modernizací. Rekonstrukce zahrnovala výstavbu bytového jádra ze zdícího systému Ytong 100 mm. Dále proběhla výměna původních oken za okna plastová s izolačním dvojsklem včetně dozdění MIV (meziokenních izolačních vložek). V roce 2014 došlo k modernizaci dětského pokoje, podlahových krytin a ke zhotovení sádrokartonových podhledů s LED světly (podhledy se  nacházejí v dětském pokoji, kuchyni, v koupelně a  v předsíni). 

 

Dizpozičně je bytová jednotka řešena jako 3+1. Kromě třech obytných pokojů, koupelny s WC a kuchyně  se v bytě  v předsíni nachází poměrně prostorná a velmi užitečná komora. 

 

Bytový dům  je připojen na obecní kanalizaci, přípojku el. energie a vodovodní řád.  Způsob vytápění a ohřevu vody je řešen jako dálkový z nedaleké teplárny. K bytové jednotce náleží sklepní koj. Dům disponuje  běžnými společnými prostory (kolárna, kočárkárna, sušárna).  Průkaz energetické náročnosti domu je zpracován. Třída energetické náročnosti je C. 

 

Velmi příznivé jsou měsíční poplatky spojené s vlastnictvím bytu, které dle vyúčtování z roku 2017 tvořily částku ve výši 2.750,- Kč.  Společenství vlastníků jednotek není zatíženo úvěrem. Na účtě SVJ je momentálně našetřeno  1.086.000,- Kč.

 

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI

Za silnou stránku lze považovat provedenou rekonstrukci bytové jednotky a umístění bytového domu na okraji sídliště. Silnou stránkou je i dobrá dostupnost objektů občanské vybavenosti či dopravní spojení do okolních obcí (České Budějovice, Tábor, Soběslav, Jindřichův Hradec) a celková infrastruktura. Mezi objekty občanské vybavenosti patří mateřské  a základní školy, střední škola, kulturní dům, domy pro seniory a mnoho dalších objektů.  Pozitivní jsou i relativně nízké měsíční náklady na provoz bytové jednotky. V obci se nachází několik výrobních podniků. 

 

Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování.

Nemovitost je nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 36 15 36 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy