f +420 733 361 536

Energetická třída

C

Prodej Byt 3+1 Veselí nad Lužnicí
Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí , Pod Markem 487

Užitná plocha

64 m2

Podlahová plocha

64 m2

Počet podlaží

5

Parkování

Parkoviště

Cena

0 Kč

Autobusová zastávka v dosahu: ANO Balkon: NE
Bezbariérový vstup: NE Budova: Panelová
Dálkový vodovod: ANO Dálnice: ANO
Elektřina 230V: ANO Elektřina 400V: ANO
Internet: ANO Měna: CZK
Okolní zástavba: Obytná Počet místností: 3 pokoje
Počet nadzemních podlaží: 5 Poplatky: 2750
Poznámka k ceně: včetně provize a bez daně z nabytí věcí nemovitých Sklep: ANO
Stav nabídky: Rezervováno Stav objektu: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy: C - vyhovující Typ nemovitosti: Samostatná
Typ stavby: Vícepodlažní Umístění: 5
Umístění nemovitosti: Sídliště Včetně právního servisu: ano
Včetně provize: ANO Veřejná kanalizace: ANO
Vlaková zastávka v dosahu: ANO Výtah: NE

REZERVOVÁNO. S potěšením Vám nabízíme ke koupi  hezký kompletně rekonstruovaný  byt 3+1  v osobním vlastnictví ve Veselí nad Lužnicí.

 

Veselí nad Lužnicí je město v okrese Tábor v Jihočeském kraji, 29 km severovýchodně od Českých Budějovic na soutoku Lužnice a Nežárky a na okraji CHKO Třeboňsko. Město je významným důležitým železničním uzlem, na 4. železniční koridor zde navazují tratě spojující Veselí n. Lužnicí s Třeboní a Českými Velenicemi a s Jindřichovým Hradcem a Jihlavou. V provozu je úsek dálnice D3 z Tábora do Veselí nad Lužnicí  a probíhá stavba úseku  směr České Budějovice.

 

Bytový dům se nachází na okraji obce Veselí nad Lužnicí, na samotném okraji sídliště. U bytového domu bylo provedeno několik dílčích oprav. Došlo k opravě střešní konstrukce a k výměně stoupacího vedení. Rekonstrukce střešního pláště proběhla v roce 2000 systémem PLUVITEC. V roce 2014 proběhla výměna vnitřního rozvodu odpadního potrubí a venkovní kanalizační přípojky.

 

Vlastní bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí a modernizací. Rekonstrukce zahrnovala výstavbu bytového jádra ze zdícího systému Ytong 100 mm. Dále proběhla výměna původních oken za okna plastová s izolačním dvojsklem včetně dozdění MIV (meziokenních izolačních vložek). V roce 2014 došlo k modernizaci dětského pokoje, podlahových krytin a ke zhotovení sádrokartonových podhledů s LED světly (podhledy se  nacházejí v dětském pokoji, kuchyni, v koupelně a  v předsíni). 

 

Dizpozičně je bytová jednotka řešena jako 3+1. Kromě třech obytných pokojů, koupelny s WC a kuchyně  se v bytě  v předsíni nachází poměrně prostorná a velmi užitečná komora. 

 

Bytový dům  je připojen na obecní kanalizaci, přípojku el. energie a vodovodní řád.  Způsob vytápění a ohřevu vody je řešen jako dálkový z nedaleké teplárny. K bytové jednotce náleží sklepní koj. Dům disponuje  běžnými společnými prostory (kolárna, kočárkárna, sušárna).  Průkaz energetické náročnosti domu je zpracován. Třída energetické náročnosti je C. 

 

Velmi příznivé jsou měsíční poplatky spojené s vlastnictvím bytu, které dle vyúčtování z roku 2017 tvořily částku ve výši 2.750,- Kč.  Společenství vlastníků jednotek není zatíženo úvěrem. Na účtě SVJ je momentálně našetřeno  1.086.000,- Kč.

 

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI

Za silnou stránku lze považovat provedenou rekonstrukci bytové jednotky a umístění bytového domu na okraji sídliště. Silnou stránkou je i dobrá dostupnost objektů občanské vybavenosti či dopravní spojení do okolních obcí (České Budějovice, Tábor, Soběslav, Jindřichův Hradec) a celková infrastruktura. Mezi objekty občanské vybavenosti patří mateřské  a základní školy, střední škola, kulturní dům, domy pro seniory a mnoho dalších objektů.  Pozitivní jsou i relativně nízké měsíční náklady na provoz bytové jednotky. V obci se nachází několik výrobních podniků. 

 

Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování.

Nemovitost je nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 36 15 36 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

Další podobné nemovitosti

Vybrané nemovitosti