facebook
  • Cena Cena 0 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 180
  • Počet podlaží Počet podlaží 2
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Bazén
Ano
Budova
Cihlová
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Plocha pozemku
4149
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
včetně provize a bez daně z nabytí věcí nemovitých
Satelit
Ano
Septik s přepadem
Ano
Sklep
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Telefon
Ano
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Zastavěná plocha
510
Rozbalit více informací

Více informací

NEMOVITOST JIŽ NENÍ DOSTUPNÁ.  REZERVOVÁNO!

 

PRODÁNO! Předmětem vlastního prodeje je nepodsklepená dvoupodlažní zděná zateplená stavba se sedlovou střechou, která je vhodná jak pro rekreaci, tak díky svému technickému zázemí  a i přidělenému číslu popisnému,  pro trvalé bydlení.  Dům se prodává včetně všech pozemků o výměře přesahující 4000 m2 a dále včetně příslušenství, které je tvořeno podsklepenou terasou s garáží,  pergolou, bazénem (7m x 3m x 1,5m), dvěma studničními vrty, zásobníkem propan-butanu, přístřeškem pro auto a dřevo. Dispozičně je dům řešen následovně. V přízemí domu se nachází prostorná veranda, chodba, obývací pokoj s kuchyní, jídelna s přístupem do bazénu, koupelna s WC i samotné WC a v podkroví domu lze nalézt dva obytné pokoje, koupelnu, šatnu a zasklenou terasu.  V objektu garáže se skrývá také dílna, kotelna, sklad a technická místnost.

 

Technické zabezpečení a zázemí domu je široké. Ohřev vody je zabezpečen 300 l stacionárním elektrickým bojlerem ve spojení se střešními solárními panely, přičemž voda je čerpána ze studničního vrtu a upravována výkonným filtrem (úpravnou vody). Pro vytápění domu je možné využít plynový kondenzační kotel, kotle na tuhá paliva nebo kachlových krbových kamen dle vlastní preference. Objekt je připojen na elektrickou síť a  pro internet je využívána telefonní linka O2. Odvod odpadní vody je řešen septikem. Objekt je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem EZS.    

 

Nemovitost se nachází  v blízkosti přírodní památky Zelendárky (ev. číslo 993) což je soustava deseti rybníků na potoce Divišovka a jeho přítoku, rozkládající se zhruba 3 až 5 km východně až severovýchodně od města Protivína v okrese Písek, poblíž osady Nová Ves u Protivína, části obce Žďár, a Těšínova. Soustavu tvoří rybníky Skopec, Čejka, Zukáček, Uchcánek, Starý u Nové Vsi, Kolářů u Nové Vsi, Na Rejčavých, Starý a Nový u Krče a Mlýnský u Krče. Chráněna je nejen soustava rybníků, ale i přilehlé břehové porosty, porost hrází a okolních mokřadů. Rezervace byla vyhlášena v roce 1985 na ploše 30,5681 ha. Název je převzat od stejnojmenné samoty (hospodářského dvora) severně od Nového rybníka u Krče. Část přírodní památky se nachází na území přírodního parku Písecké hory. Chráněné území slouží jako přirozené sídliště několika chráněných druhů rostlin a živočichů a jako doklad charakteristického prvku jihočeské krajiny – rybníkářství. Oblastí prochází okružní naučná stezka Zelendárky z Protivína, žlutě značená pěší turistická trasa z Protivína na Velký a Malý Kamýk a cyklistická trasa č. 1091.  

 

 

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI:

POLOSAMOTA, KRÁSNÁ LOKALITA, PERFEKTNÍ ZÁZEMÍ, VELMI DOBRÝ TECHNICKÝ STAV NEMOVITOSTI. 

 

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy