f +420 733 361 536

Energetická třída

D

Prodej Byt 3+kk Praha
Praha

Praha

Užitná plocha

79 m2

Podlahová plocha

73 m2

Počet podlaží

8

Parkování

Před domem

Cena

4 900 000 Kč

Autobusová zastávka v dosahu: ANO Budova: Panelová
Dálkový vodovod: ANO Elektřina 230V: ANO
Internet: ANO
Měna: CZK MHD v dosahu: ANO
Okolní zástavba: Obytná
Stav nabídky: Rezervováno
Stav objektu: Velmi dobrý Třída energetické náročnosti budovy: D - méně úsporná
Typ nemovitosti: Samostatná Typ stavby: Vícepodlažní
Umístění nemovitosti: Sídliště
Včetně právního servisu: ano Včetně provize: ANO
Veřejná kanalizace: ANO

Nemovitost je rezervována a není tudíž k dispozici.  Všem zájemcům s vyššími nároky na architektonické řešení bytové jednotky nabízíme byt v osobním vlastnictví s dispozičním řešením 3+kk s prostornou lodžií o užitné ploše přesahující 78 m2. Byt byl rekonstruován v souladu s posledními trendy interiérového designu za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Vlastní bytová jednotka prošla zásadní modernizací před šesti lety. Spojením pokoje a kuchyně došlo k vytvoření multifunkčního prostoru 30 m2 - kuchyně a jídelnou a místem pro relaxaci. Dále bylo vystavěno nové bytové jádro a celkově modernizována koupelna a záchod. Byly zhotoveny vnitřní omítky, podlahové krytiny (dřevěná plovoucí podlaha, vnitřní obklady a sádrokartonové podhledy (obývací pokoj, koupelna, záchod a předsíň). Kompletně byla v bytě zhotovena nová elektroinstalace, systém osvětlení, rozvody vody a kanalizace a proběhla instalace bezpečnostního systému. U bytové jednotky bylo instalován systém zasklení lodžie.

U bytového domu proběhla kompletní rekonstrukce střechy včetně instalace tepelné izolace. V minulém roce byla provedeny stavební úpravy ve společných prostorech. Jednalo se o výměnu vchodových dveří a bezpečnostního kamerového systému. Společenství vlastníku jednotek není nikterak zadluženo. Další revitalizace domu se v současné době připravuje. . Dům je připojen na městský vodovod, TUV, kanalizaci, dálkový rozvod tepla a el. síť.

Silnou stránkou bytové jednotky je její účelné dispoziční řešení, prostornost a světlost. Velmi dobrá je i dopravní dostupnost.

Rádi Vás nemovitosti provedeme a v případě zájmu pomůžeme zajistit i financování. Nemovitost je nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 36 15 36, e-mail: info@nemovitostlevne.cz.