f +420 733 361 536

Prodej Rodinný dům Bechyně
Bechyně

Bechyně

Užitná plocha

230 m2

Podlahová plocha

230 m2

Počet podlaží

3

Parkování

Garáž

Cena

3 180 000 Kč

Autobusová zastávka v dosahu: ANO Budova: Cihlová
Dálkový vodovod: ANO Elektřina 230V: ANO
Elektřina 400V: ANO Internet: ANO
Měna: CZK
Okolní zástavba: Obytná Plocha pozemku: 712
Plynovod: ANO Počet místností: 5 pokojů
Počet nadzemních podlaží: 2
Poznámka k ceně: včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Sklep: ANO
Stav nabídky: Rezervováno Stav objektu: Dobrý
Typ nemovitosti: Samostatná Typ stavby: Vícepodlažní
Umístění nemovitosti: Klidná část obce
Ústřední vytápění pevná paliva: ANO Včetně právního servisu: ano
Včetně provize: ANO Veřejná kanalizace: ANO
Vlaková zastávka v dosahu: ANO Zastavěná plocha: 109

NOVINKA! S potěšením Vám nabízíme ke koupi dvoupodlažní samostatně stojící rodinný dům s dispozičním uspořádáním 5+2, ke kterému přináleží poměrně prostorná a velmi půvabná zahrada. Příslušenství domu je pak tvořeno samotnou stavbou rodinného domu, garáží pro 2 osobní automobily s montážní jámou, pergolou s průchozí zděnou kolnou a částečně zapuštěným bazénem. Nemovitost se přenechává i s dětskou prolézačkou a trampolínou.

Nabízený objekt se nachází na severozápadním okraji lázeňského města Bechyně v krásné lokalitě s hojností zeleně a v blízkosti tamní jedinečné přírodní lokality „Poušť“, která je přímo stvořená pro krásné a dlouhé procházky.

Dispozičně je RD řešen následovně. V podsklepené části (1. PP) se nachází kotelna, v přízemí domu (1. NP) naleznete kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu, samostatné WC, prádelnu, spíž, chodbu a zádveří a v patře (2. NP) je umístěna ložnice, dva dětské pokoje, kuchyně, jídelna, koupelna s WC, chodba a terasa.

Vlastní dům byl vystavěn v šedesátých letech a po dobu své životnosti byl několikrát modernizován. Poslední stavební úpravy proběhly v tomto roce.

Zde je uveden výčet některých stavebních úprav. V roce 2006 byla provedena oprava krovu a vyměněna původní tašková krytina za krytinu KM BETA, v letech 2015-2018 byla provedena výměna oken za okna plastová s izolačním dvojsklem, došlo ke zhotovení nových rozvodů odpadů a vodovodní přípojky. Dále byly zhotoveny nové rozvody otopného systému a celkově byl tento systém modernizován. Taktéž bylo modernizováno některé vnitřní vybavení domu.

Vytápění objektu je řešeno etážovým otopným systémem a jako zdroj tepla slouží kotel na tuhá paliva. Dům však disponuje i plynovým kotlem, který není v současné době využíván a pro opětovný chod by muselo dojít k jeho zapojení. Objekt je připojen na městský vodovodní řád, kanalizaci, elektrickou síť i plynovod. Energetická náročnost- Třída G.

SILNÉ STRÁNKY:
PROVEDENÉ ÚPRAVY, ROZSÁHLÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ DOMU, PROSTORNÁ ZAHRADA, HEZKÁ LOKALITA.

Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu pomůžeme zajistit financování.

Nemovitost nabízí přímo realitní kancelář Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai. Volejte 733 361 536 nebo pište na info@nemovitostlevne.cz.

Další podobné nemovitosti

Vybrané nemovitosti