facebook
  • Cena Cena 3 180 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 230
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
712
Plynovod
Ano
Počet místností
5 pokojů
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Sklep
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Dobrý
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Zastavěná plocha
109
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO.  

Nabízený objekt se nachází na severozápadním okraji lázeňského města Bechyně v krásné lokalitě s hojností zeleně a v blízkosti tamní jedinečné přírodní lokality „Poušť“, která je přímo stvořená pro krásné a dlouhé procházky.

Dispozičně je RD řešen následovně. V podsklepené části (1. PP) se nachází kotelna, v přízemí domu (1. NP) naleznete kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu, samostatné WC, prádelnu, spíž, chodbu a zádveří a v patře (2. NP) je umístěna ložnice, dva dětské pokoje, kuchyně, jídelna, koupelna s WC, chodba a terasa.

Vlastní dům byl vystavěn v šedesátých letech a po dobu své životnosti byl několikrát modernizován. Poslední stavební úpravy proběhly v tomto roce.

Zde je uveden výčet některých stavebních úprav. V roce 2006 byla provedena oprava krovu a vyměněna původní tašková krytina za krytinu KM BETA, v letech 2015-2018 byla provedena výměna oken za okna plastová s izolačním dvojsklem, došlo ke zhotovení nových rozvodů odpadů a vodovodní přípojky. Dále byly zhotoveny nové rozvody otopného systému a celkově byl tento systém modernizován. Taktéž bylo modernizováno některé vnitřní vybavení domu.

Vytápění objektu je řešeno etážovým otopným systémem a jako zdroj tepla slouží kotel na tuhá paliva. Dům však disponuje i plynovým kotlem, který není v současné době využíván a pro opětovný chod by muselo dojít k jeho zapojení. Objekt je připojen na městský vodovodní řád, kanalizaci, elektrickou síť i plynovod. Energetická náročnost- Třída G.

SILNÉ STRÁNKY:
PROVEDENÉ ÚPRAVY, ROZSÁHLÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ DOMU, PROSTORNÁ ZAHRADA, HEZKÁ LOKALITA.

Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu pomůžeme zajistit financování.

Nemovitost nabízí přímo realitní kancelář Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai. Volejte 733 361 536 nebo pište na info@nemovitostlevne.cz.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy