facebook
  • Cena Cena 1 100 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 64
  • Počet podlaží Počet podlaží 5
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Bezbariérový vstup
Ano
Budova
Panelová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
5
Poplatky
2935
Poznámka k ceně
včetně provize,
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

REZERVOVÁNO. V Týně nad Vltavou v atraktivní části Malá Strana jen cca 30 km od Českých Budějovic Vám s potěšením nabízíme ke koupi družstevní byt s dispozičním uspořádáním 3+1 s šatnou o podlahové ploše přesahující 64 m2. Bytová jednotka se nachází v 1. nadzemním podlaží panelového domu po revitalizaci.

Naše spolupracovnice, specialistka na hypoteční úvěry Eva Jerhotová vám pomůže přes stavební spořitelny zajistit úvěr i bez zajištění nemovitosti až do výše 1 milionu korun. V případě, že je cena bytu vyšší než stanovený limit, je tato skutečnost individuálně řešena s bankou. HLAVNÍ VÝHODY: úvěr bez zajištění nemovitosti, splatnost až na 22 let, nehradíte 4% daň z nabytí nemovitosti čímž uspoříte prostředky, časem je předpoklad převedení bytu do osobního vlastnictví a navýšení tak hodnoty bytu minimálně o třetinu původní ceny. MODELOVÝ PŘÍKLAD: Koupě družstevního bytu, cena 1 milion korun, splatnost 22 let, - úroková sazba: 4,39%, splátka 6.145,-

U bytového domu proběhla významná rekonstrukce, které zahrnovala zhotovení nových rozvodů vody a kanalizace, výměnu okenních výplní za okna plastová a zateplení obvodového pláště.

Vlastní bytová jednotka ač s původním vybavením až na kuchyňskou linku je ve velmi dobrém technickém stavu a přímo ideální k přestavbě dle svých představ. Jak je patrné z 3D animace je možné velmi dobře a jednoduše zvětšit koupelnu například na úkor kuchyně s jídelnou a nebo popřípadě propojit pokoj s kuchyní a jídelnou. Velmi dobře lze i využít šatnu a přeměnit ji na prádelnu. Průměrné měsíční náklady v roce 2017 na provoz nabízené bytové jednotky činily 2.935,- Kč. V této částce nejsou započítány zálohy na dodávku el. energie. Byt je prázdný a připraven k nastěhování.

Bytový dům je připojen na obecní kanalizaci, přípojku el. energie a vodovodní řád. Způsob vytápění je ústřední dálkový. K bytové jednotce náleží sklepní koj a mezi společné prostory domu patří kolárna i sušárna.

Obec Týn nad Vltavou je městem s rozšířenou působností, ležící cca 30 km severně od města České Budějovice. Město Týn nad Vltavou má veškerou městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost. V obci mohou děti navštěvovat mateřskou školu, 2 ZŠ vyššího stupně i střední odborné učiliště a gymnázium. Dále bychom v obci našli knihovnu, kino, otáčivé hlediště, poštu, zdravotní zařízení, kulturní zařízení, množství obchodů, ubytovacích a stravovacích zařízení a sportovišť. Silnou stránkou je také dostupnost krásné přírody, především v okolí řek Vltavy a Lužnice. V obci funguje autobusová i vlaková doprava. Dobré autobusové spoje fungují především na trase Týn nad Vltavou – České Budějovice. Město Týn nad Vltavou plánuje rozvoj průmyslové zóny a tím zvýšení pracovních míst.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI:
Velmi atraktivní lokalita, sofistikované dispoziční uspořádání bytu, poměrně nízké náklady na provoz bytu, dětské hřiště v blízkosti domu viz fotografie.

Radí Vás nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaší návštěvu!
Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. číslo 733 36 15 36 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy