f +420 733 361 536

Energetická třída

D

Prodej Byt 3+1 Bechyně
Bechyně

Bechyně

Užitná plocha

83 m2

Podlahová plocha

83 m2

Počet podlaží

5

Parkování

Před domem

Cena

1 150 000 Kč

Autobusová zastávka v dosahu: ANO Balkon: ANO
Budova: Cihlová Dálkový vodovod: ANO
Elektřina 230V: ANO
Měna: CZK Okolní zástavba: Obytná
Počet místností: 3 pokoje
Počet nadzemních podlaží: 5
Poznámka k ceně: včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Sklep: ANO
Stav nabídky: Rezervováno Stav objektu: Dobrý
Třída energetické náročnosti budovy: D - nevyhovující Typ nemovitosti: Samostatná
Typ stavby: Vícepodlažní Umístění: 2
Umístění nemovitosti: Sídliště Včetně právního servisu: ano
Včetně provize: ANO Veřejná kanalizace: ANO
Vlaková zastávka v dosahu: ANO Výtah: NE

NEMOVITOST JE JIŽ REZERVOVÁNA A NENÍ K DISPOZICI.

S potěšením Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozičním uspořádáním 3+1 o podlahové ploše přes 83 m2 a s měsíčními náklady nepřesahující částku 2.806,- Kč. (částka je uvedena bez finančních nákladů za spotřebu elektrické energie).

Bytová jednotka se nachází ve 2. patře zděného čtyřpatrového domu v Bechyní na sídlišti Písecká. V domě je celkem 14 jednotek (z toho 13 bytových a 1 x nebytový prostor). Nebytový prostor je pronajímán a výnos z pronájmu je rozdělen vlastníkům bytových jednotek (cca 2.000,- Kč za rok).

Byt je velmi dobře dispozičně řešen. Středem bytu prochází chodba, ze které je přístup do všech místností bytu tj. do obývacího pokoje, dvou dalších pokojů, koupelny, záchodu a prostorné kuchyně s jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na balkon. Výhled ze dvou pokojů a kuchyně skýtá pohled na nedaleký rybník Trubný.

Bytový dům i jednotka je v dobrém technickém stavu. K výstavbě domu bylo využit cihelné zdivo tloušťky 300 mm. Bytový dům je připojen na městskou kanalizaci, vodovodní řád a el. síť. Vytápění a ohřev vody je řešen jako centrální dálkový. Vnitřní vybavení bytu je původní. K bytové jednotce náleží sklepní koj. Dům disponuje společnými prostory, a to sušárnou a kolárnou.

Obec Bechyně je lázeňským městem ležícím v dobré dopravní dostupnosti do města Tábor (cca 25 km), Písek (32 km) a České Budějovice (44 km). Město Bechyně má veškerou základní občanskou vybavenost.

SILNÉ STRÁNKY NABÍZENÉ NEMOVITOSTI
Atraktivní dispozice bytu, dobrá lokalita domu, nízké náklady.

Velmi se těšíme se na Vaši návštěvu. V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování. Tato nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. 733 36 15 36.

Další podobné nemovitosti

Vybrané nemovitosti