facebook
  • Cena Cena 1 150 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 83
  • Počet podlaží Počet podlaží 5
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
5
Poznámka k ceně
včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění
2
Umístění nemovitosti
Sídliště
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

NEMOVITOST JE JIŽ REZERVOVÁNA A NENÍ K DISPOZICI.

S potěšením Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozičním uspořádáním 3+1 o podlahové ploše přes 83 m2 a s měsíčními náklady nepřesahující částku 2.806,- Kč. (částka je uvedena bez finančních nákladů za spotřebu elektrické energie).

Bytová jednotka se nachází ve 2. patře zděného čtyřpatrového domu v Bechyní na sídlišti Písecká. V domě je celkem 14 jednotek (z toho 13 bytových a 1 x nebytový prostor). Nebytový prostor je pronajímán a výnos z pronájmu je rozdělen vlastníkům bytových jednotek (cca 2.000,- Kč za rok).

Byt je velmi dobře dispozičně řešen. Středem bytu prochází chodba, ze které je přístup do všech místností bytu tj. do obývacího pokoje, dvou dalších pokojů, koupelny, záchodu a prostorné kuchyně s jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na balkon. Výhled ze dvou pokojů a kuchyně skýtá pohled na nedaleký rybník Trubný.

Bytový dům i jednotka je v dobrém technickém stavu. K výstavbě domu bylo využit cihelné zdivo tloušťky 300 mm. Bytový dům je připojen na městskou kanalizaci, vodovodní řád a el. síť. Vytápění a ohřev vody je řešen jako centrální dálkový. Vnitřní vybavení bytu je původní. K bytové jednotce náleží sklepní koj. Dům disponuje společnými prostory, a to sušárnou a kolárnou.

Obec Bechyně je lázeňským městem ležícím v dobré dopravní dostupnosti do města Tábor (cca 25 km), Písek (32 km) a České Budějovice (44 km). Město Bechyně má veškerou základní občanskou vybavenost.

SILNÉ STRÁNKY NABÍZENÉ NEMOVITOSTI
Atraktivní dispozice bytu, dobrá lokalita domu, nízké náklady.

Velmi se těšíme se na Vaši návštěvu. V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování. Tato nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel. 733 36 15 36.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy