facebook
  • Cena Cena 2 100 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 67,6
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Lokální vytápení - elektřina
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
3
Poznámka k ceně
PRODÁNO
Sklep
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Umístění
3
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO! S potěšením Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku s dispozičním uspořádání 3+1 s vlastní garáží ve zděném bytovém domě v Táboře v Čekanicích.

Byt je dispozičně řešen jako 3+1 + šatna. Podlahová plocha bytu je 67,6 m2. Vlastní bytová jednotka prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Bylo vyzděno umakartové bytové jádro ze zdícího systému Ytong. Dále byly ze stejného zdícího systému vystavěny u obvodových zdí předstěny a tímto způsobem tak vytvořeno sendvičové zdivo s daleko lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Původní okenní výplně byly vyměněny za plastová okna s izolačním dvojsklem. Komplexně byla provedena modernizace vybavení kuchyně, koupelny, WC i všech ostatních obytných pokojů.

Vytápění bytové jednotky je řešeno el. přímotopnými tělesy, podlahovým vytápěním v kuchyni a v koupelně. Jakožto další zdroj vytápění lze využít klimatizační jednotky, která je instalována v obývacím pokoji. Pro ohřev vody je využíván el. bojler. Mezi společné prostory domu náleží sušárna, kočárkárna, kolárna, kotelna a sklady. Kompletně byly nově zhotoveny instalace el. sítě, vody a odpadů v bytové jednotce. K bytové jednotce náleží dvě sklepní koje.

Součástí předmětu převodu je garáž pro osobní automobil o výměře 18,6 m2 podlahové plochy, která se nachází v 1. nadzemním podlaží bytového domu. Na fotografiích se jedná o garáž s pootevřenými vraty. V garáži je zaveden třífázový proud a vodovod s umyvadlem. Velmi dobře může garáž sloužit i jako domácí dílna.

Bytový dům je připojen na městský vodovod, kanalizaci, el. síť a plyn. V bytovém domě se nachází celkem 6 bytových jednotek a 6 garáží. Dále pak společné prostory.

Za silnou stránku nabízené nemovitosti lze považovat lokalitu místní části Tábora, Čekanice, která spíše patří mezi atraktivnější. V blízkosti lokality domu se nachází v podstatě komplexní občanský vybavenost a infrastruktura. V obci je poměrně dobrá možnost nalezení zaměstnání. Velmi pozitivně lze hodnotit dosavadní provedenou rekonstrukci bytové jednotky i její technický stav včetně vybavení. Za silnou stránku lze považovat i charakter stavby zděného bytového domu.

SILNÉ STRÁNKY:
VLASTNÍ GARÁŽ, ZDĚNÝ BYTOVÝ DŮM, PROVEDENÁ REKONSTRUKCE, VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V DOSAHU.

Těšíme se na Vaši návštěvu! V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování.
Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz. Zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, Tel.: 733 36 15 36.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy