facebook
  • Cena Cena 6 665 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 183
  • Počet podlaží Počet podlaží 2
  • Energetická třída Energetická třída C - úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Bazén
Ano
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
1000
Počet místností
5 pokojů
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých, která se hradí pouze za pozemek zahrady.
Rok výstavby
2016
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Novostavba
Třída energetické náročnosti budovy
C - úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Ústřední vytápění elektrokotel
Ano
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Zařízeno
Ano
Zastavěná plocha
119
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO! Proměňte své sny o vlastním bydlení v krásné a velmi klidné lokalitě ve skutečnost.

Je nám velkou ctí Vám nabídnout ke koupi právě tento rodinný dům v blízkosti Tábora v obci Chotoviny. Pří vlastním návrhu bylo využito jen sofistikovaných řešení a při vlastním provedení jen kvalitních materiálů současně s profesionálním způsobem vlastní výstavby. Osmi metrový bazén a luxusní pergola jen dokreslují celkový obraz velmi zajímavé a exkluzivní nemovitosti.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první úplatný převod od kolaudace RD v roce 2016, je rodinný dům včetně pozemku jehož je součástí, osvobozen od daně z nabytí věcí nemovitých. Daň z nabytí věcí nemovitých se tedy vztahuje jen na pozemek ve funkčním celku, a to konkrétně na pozemek zahrady o výměře 883 m2.

Předmětem prodeje je novostavba rodinného domu o dvou nadzemních podlažích, která je umístěna na mírně svažitém pozemku. Pozemek se nachází ve východní zastavěné části obce Chotoviny. Střecha domu má stanový tvar o sklonu střešní roviny 25°. Základy stavby jsou provedeny z betonových pasů + betonová vyztužená ŽB deska. Konstrukce krovu je provedena jako vaznicová dřevěná soustava. Střešní konstrukce je opatřena krytinou BRAMAC MAX.
Na výstavbu horizontálních i vertikální konstrukcí je využito stavebního systému Ytong. Schodiště do 2. nadzemním podlaží je navrženo jako dvouramenné dřevěné. Okenní výplně jsou plastové s izolačním dvojsklem. Komínové těleso je řešeno jako jednoprůdochové. Pro izolaci stropní konstrukce ve 2. nadzemním podlaží je použita tepelná izolace (minerální vlna) o celkové tl. 400 mm. V podlaze v 1. nadzemního podlaží je vložen extrudovaný polystyren EPS. Dále je provedena izolace soklu.
Rodinný dům je vytápěn teplovodní soustavou ústředního vytápění, v kombinaci s otopnými tělesy. Konkrétně v 1. nadzemním podlaží je řešeno vytápění podlahovým systémem a v 2. nadzemním podlaží je využito otopných těles. Do teplovodní soustavy je začleněna akumulační nádrž. Zdrojem teplovodní soustavy je krb s výměníkem s kombinací el. kotlem. Pro ochlazení prostoru 2. nadzemním podlaží je instalována klimatizační jednotka. V roce 2012 byl zpracován PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) a oceňovaná stavba je zařezána do třídy C.

Objekt je napojen na obecní vodovod a el. síť. Plynovodní přípojka je umístěna na hranici pozemku. Likvidace splaškových a odpadních vod je řešena domácí ČOV. Přístup k pozemku je zajištěn z jižní strany z obecní komunikace ul. Na Zahrádkách. Kolaudace stavby byla provedena v roce 2016.

Dispozičně je objekt řešen následovně. V 1. nadzemním podlaží se nachází zádveří, šatna, technická místnost, koupelna, prádelna, WC, chodba, kuchyně funkčně propojena s obývacím pokojem a jídelnou, dále pak ložnice, sklad a schodiště. Ve 2. nadzemním podlaží je umístěna podkrovní hala, WC, koupelna, 3 samostatné pokoje a dvě šatny.

Příslušenství oceňované stavby tvoří zděný zahradní přístřešek ve velmi nadstandardním provedením a bazén o rozměrech délka 8 m, šířka 3,5 m a hloubka 1,5 m od firmy ALBIXON. Bazén je vybaven osvětlením a zastřešením. Mezi další příslušenství dále náleží menší dílna a oplocení. Nemovitost je prodávána včetně většiny vybavení.
Za silnou stránku lze považovat celkové architektonické řešení rodinného domu s důrazem na propojením interiéru s exteriérem.

Vzhledem k výhodné poloze obce (sjezd z dálnice D3, železnice Tábor-Praha a pozemkům, které jsou v územním plánu Chotovin vyčleněny pro průmyslovou zónu) existují předpoklady pro další rozvoj podnikatelské činnosti a tím i rozvoj celé obce. V obci lze nalézt objekty občanské vybavenosti - mateřská škola, základní škola, a to oba stupně, sportovní hala, kuželník, fotbalové hřiště a antukový tenisový kurt. Zdravotní péči zajišťují ordinace dětské, praktické a zubní lékařky. V provozu je i lékárna.

Rádi Vás nabízenou nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaši návštěvu! Nemovitost je nabízena přímo realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je ing. Tomáš Pusztai tel.: 733 36 15 36.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy