f +420 733 361 536

Energetická třída

C

Prodej Rodinný dům Chotoviny
Chotoviny

Chotoviny

Užitná plocha

183 m2

Podlahová plocha

183 m2

Počet podlaží

2

Parkování

PRODÁNO

Cena

6 665 000 Kč

Autobusová zastávka v dosahu: ANO Bazén: ANO
Budova: Cihlová Dálkový vodovod: ANO
Dálnice: ANO Elektřina 230V: ANO
Elektřina 400V: ANO Internet: ANO
Měna: CZK
Okolní zástavba: Obytná Plocha pozemku: 1000
Počet místností: 5 pokojů Počet nadzemních podlaží: 2
Poznámka k ceně: včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých, která se hradí pouze za pozemek zahrady.
Rok výstavby: 2016
Stav nabídky: Prodáno Stav objektu: Novostavba
Třída energetické náročnosti budovy: C - úsporná Typ nemovitosti: Samostatná
Typ stavby: Vícepodlažní
Ústřední vytápění elektrokotel: ANO Ústřední vytápění pevná paliva: ANO
Včetně právního servisu: ano Včetně provize: ANO
Zařízeno: ANO Zastavěná plocha: 119

PRODÁNO! Proměňte své sny o vlastním bydlení v krásné a velmi klidné lokalitě ve skutečnost.

Je nám velkou ctí Vám nabídnout ke koupi právě tento rodinný dům v blízkosti Tábora v obci Chotoviny. Pří vlastním návrhu bylo využito jen sofistikovaných řešení a při vlastním provedení jen kvalitních materiálů současně s profesionálním způsobem vlastní výstavby. Osmi metrový bazén a luxusní pergola jen dokreslují celkový obraz velmi zajímavé a exkluzivní nemovitosti.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první úplatný převod od kolaudace RD v roce 2016, je rodinný dům včetně pozemku jehož je součástí, osvobozen od daně z nabytí věcí nemovitých. Daň z nabytí věcí nemovitých se tedy vztahuje jen na pozemek ve funkčním celku, a to konkrétně na pozemek zahrady o výměře 883 m2.

Předmětem prodeje je novostavba rodinného domu o dvou nadzemních podlažích, která je umístěna na mírně svažitém pozemku. Pozemek se nachází ve východní zastavěné části obce Chotoviny. Střecha domu má stanový tvar o sklonu střešní roviny 25°. Základy stavby jsou provedeny z betonových pasů + betonová vyztužená ŽB deska. Konstrukce krovu je provedena jako vaznicová dřevěná soustava. Střešní konstrukce je opatřena krytinou BRAMAC MAX.
Na výstavbu horizontálních i vertikální konstrukcí je využito stavebního systému Ytong. Schodiště do 2. nadzemním podlaží je navrženo jako dvouramenné dřevěné. Okenní výplně jsou plastové s izolačním dvojsklem. Komínové těleso je řešeno jako jednoprůdochové. Pro izolaci stropní konstrukce ve 2. nadzemním podlaží je použita tepelná izolace (minerální vlna) o celkové tl. 400 mm. V podlaze v 1. nadzemního podlaží je vložen extrudovaný polystyren EPS. Dále je provedena izolace soklu.
Rodinný dům je vytápěn teplovodní soustavou ústředního vytápění, v kombinaci s otopnými tělesy. Konkrétně v 1. nadzemním podlaží je řešeno vytápění podlahovým systémem a v 2. nadzemním podlaží je využito otopných těles. Do teplovodní soustavy je začleněna akumulační nádrž. Zdrojem teplovodní soustavy je krb s výměníkem s kombinací el. kotlem. Pro ochlazení prostoru 2. nadzemním podlaží je instalována klimatizační jednotka. V roce 2012 byl zpracován PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) a oceňovaná stavba je zařezána do třídy C.

Objekt je napojen na obecní vodovod a el. síť. Plynovodní přípojka je umístěna na hranici pozemku. Likvidace splaškových a odpadních vod je řešena domácí ČOV. Přístup k pozemku je zajištěn z jižní strany z obecní komunikace ul. Na Zahrádkách. Kolaudace stavby byla provedena v roce 2016.

Dispozičně je objekt řešen následovně. V 1. nadzemním podlaží se nachází zádveří, šatna, technická místnost, koupelna, prádelna, WC, chodba, kuchyně funkčně propojena s obývacím pokojem a jídelnou, dále pak ložnice, sklad a schodiště. Ve 2. nadzemním podlaží je umístěna podkrovní hala, WC, koupelna, 3 samostatné pokoje a dvě šatny.

Příslušenství oceňované stavby tvoří zděný zahradní přístřešek ve velmi nadstandardním provedením a bazén o rozměrech délka 8 m, šířka 3,5 m a hloubka 1,5 m od firmy ALBIXON. Bazén je vybaven osvětlením a zastřešením. Mezi další příslušenství dále náleží menší dílna a oplocení. Nemovitost je prodávána včetně většiny vybavení.
Za silnou stránku lze považovat celkové architektonické řešení rodinného domu s důrazem na propojením interiéru s exteriérem.

Vzhledem k výhodné poloze obce (sjezd z dálnice D3, železnice Tábor-Praha a pozemkům, které jsou v územním plánu Chotovin vyčleněny pro průmyslovou zónu) existují předpoklady pro další rozvoj podnikatelské činnosti a tím i rozvoj celé obce. V obci lze nalézt objekty občanské vybavenosti - mateřská škola, základní škola, a to oba stupně, sportovní hala, kuželník, fotbalové hřiště a antukový tenisový kurt. Zdravotní péči zajišťují ordinace dětské, praktické a zubní lékařky. V provozu je i lékárna.

Rádi Vás nabízenou nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaši návštěvu! Nemovitost je nabízena přímo realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je ing. Tomáš Pusztai tel.: 733 36 15 36.

Další podobné nemovitosti

Vybrané nemovitosti