facebook
  • Cena Cena 0 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 65
  • Počet podlaží Počet podlaží 1
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 400V
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
351
Plynovod
Ano
Poznámka k ceně
včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Přízemní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Zastavěná plocha
68
Rozbalit více informací

Více informací

REZERVOVÁNO. S potěšením Vám nabízíme prodej rodinného domu s uzavřeným dvorem v blízkosti historického centra města Tábora v místní části Čelkovice. Čelkovice se nacházejí v údolí na levém břehu Lužnice jižně od na protějším břehu ležící části města Tábor (zejména Starého města, Parkány).

Rodinný dům s dispozičním uspořádáním 2+1 společně s hospodářskou částí a menší zahrádkou vytváří ucelenou stavbu s možností její využití pro bydlení či rekreaci společně s možností využití stavby například pro chov drobného zvířectva apod.

Obytnou část domu tvoří kuchyně (13,50 m2), obývací pokoj (19,50 m2), ložnice (17,50), chodba (12,12 m2), záchod (1,35 m2), koupelna (3,99 m2) a dále vstup na půdu a do sklepních prostor. Příslušenství domu je tvořeno stodolou, větší a menší maštalí, stoudnou a nedokončeným sklepem.

Nabízená nemovitost je přízemní, samostatně stojící a částečně podsklepená se sedlovou střechou jenž byla vystavěna počátkem 20. století. Obvodové zdivo je vystavěno z cihly plné tl. 45 cm. Horizontální konstrukce jsou zhotoveny trámovým stropem. Krov je dřevěný a nese střešní taškovou pálenou krytinu, která je velmi dobrém stavu. Krytina byla vyměněna v sedmdesátých letech minulého století.

Objekt není zateplen. Okenní výplně jsou plastové s izolačním dvojsklem. Vytápění je řešeno otopnou etážovou soustavou připojenou na plynový kotel. Ve sklepním prostoru je umístěn kotel na pevná paliva. Dům je připojen na vodovodní řád, kanalizaci a el. síť a plyn.

Za silnou stránku nabízené nemovitosti lze považovat kromě dobrého technického stavu i její lokalitu, kterou lze hodnotit za velmi atraktivní. Krásné okolí Čelkovic s hojností zeleně je jako stvořeno na dlouhé procházky. Vždyť právě přes Babí horu lze dojít pěší trasou až na sídliště Nad Lužnicí. Dalším pozitivem je i dobré technické zázemí v podobě dalších staveb, které tvoří příslušenství oceňované stavby. Velkým kladem je potenciál dalšího rozšíření obytné plochy v podkroví.

Těšíme se na Vaší návštěvu. Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu pomůžeme se zajištěním financování.
Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 36 15 36.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy