facebook
  • Cena Cena 1 300 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 56,7
  • Počet podlaží Počet podlaží 5
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Jiný způsob vytápění
Dálkový
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Plynovod
Ano
Počet nadzemních podlaží
5
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Sklep
Ano
Stav nabídky
Rezervováno
Stav objektu
Dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění
5
Umístění nemovitosti
Sídliště
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Zařízeno
NE
Rozbalit více informací

Více informací

REZERVOVÁNO. S potěšením Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozičním uspořádáním 2+1 a s podlahovou plochou 56,7 m2 situované v panelovém bytovém domě v lokalitě Náchodského sídliště. Bytová jednotka ač v původním, ale ve velmi zachovalém a čistém stavu se nachází v 4. patře nízkopodlažního panelového bytového domu bez výtahu. V bytovém domě se nachází celkem 13 bytových jednotek.

Bytový dům prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala opravu střešní konstrukce, zhotovení nové instalace stoupacího potrubí teplé a studené vody byla kompletně vyměněna. V domě byla zhotovena domovní předávací stanice tepla, která zvyšuje efektivitu vytápění a šetří peníze uživatelům bytů. U vlastní bytové jednotky i společných prostor v domě byla provedena výměna původních okenních výplní za okna plastová s izolačním dvojsklem, přičemž byly kompletně vyzděny meziokenní vložky MIV.

Byt disponuje balkonem s výhledem na Jordán a Harfový most. K bytové jednotce náleží sklepní koj. Celkový technický stav domu je dobrý s pravidelnou údržbu.

Silnou stránkou oceňované nemovitosti je bezpochybně její umístění v atraktivní části města Tábora a v blízkosti širokého spektra objektů občanské vybavenosti, které město Tábor nabízí. Bytový dům se nachází v širším centru obce. Náchodské sídliště náleží poměrně k vyhledávaným lokalitám v Táboře. Parkoviště za domem poskytuje poměrně početné množství parkovacích míst.

Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu Vám pomůžeme se zajištěním financování. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Nemovitost je nabízena přímo realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz. Zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai a tel. číslo 733 361 536.

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy