facebook
  • Cena Cena 6 000 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 180
  • Počet podlaží Počet podlaží 2
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Bezbariérový vstup
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 400V
Ano
Hypotéka
NE
Internet
Ano
Lokální vytápení - elektřina
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Parkovací stání
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Rozbalit více informací

Více informací

NOVINKA! Hledáte-li oázu klidu a ráj na zemi, je tato nabídka určena právě Vám. Nabízíme Vám ke koupi nemovitost, které se nachází v jižních Čechách na úpatí Píseckých hor pod vrcholem Rabyň a nedaleko stejnojmenného rybníka, na odlehlé polosamotě v dostatečné vzdálenosti od rušného okolního světa.

 

V případě, že se rozhodnete tuto nemovitost koupit budete si moc užívat božského klidu a   třeba jen sledovat klidně plynoucí řeku Blanici z terasy svého domu

 

nebo se oddávat milovanému rybaření přímo z pozemku ležícího hned vedle samotné řeky,  který je též předmětem převodu. Letní parné dny pak můžete trávit u bazénu a večery pod pergolou u grilu s žejdlíkem lahodného moku. Před zvědavýma očima pocestných i před případně rozvernou řekou Vás chrání právě budova garáže s terasou.

 

Předmětem vlastního prodeje je nepodsklepená dvoupodlažní zděná zateplená stavba se sedlovou střechou, která je vhodná jak pro rekreaci, tak díky svému technickému zázemí  a i přidělenému číslu popisnému,  pro trvalé bydlení.  Dům se prodává včetně všech pozemků o výměře přesahující 4000 m2 a dále včetně příslušenství, které je tvořeno podsklepenou terasou s garáží,  pergolou, bazénem (7m x 3m x 1,5m), dvěma studničními vrty, zásobníkem propan-butanu, přístřeškem pro auto a dřevo. Dispozičně je dům řešen následovně. V přízemí domu se nachází prostorná veranda, chodba, obývací pokoj s kuchyní, jídelna s přístupem do bazénu, koupelna s WC i samotné WC a v podkroví domu lze nalézt dva obytné pokoje, koupelnu, šatnu a zasklenou terasu.  V objektu garáže se skrývá také dílna, kotelna, sklad a technická místnost.

 

Technické zabezpečení a zázemí domu je široké. Ohřev vody je zabezpečen 300 l stacionárním elektrickým bojlerem ve spojení se střešními solárními panely, přičemž voda je čerpána ze studničního vrtu a upravována výkonným filtrem (úpravnou vody). Pro vytápění domu je možné využít plynový kondenzační kotel, kotle na tuhá paliva nebo kachlových krbových kamen dle vlastní preference. Objekt je připojen na elektrickou síť a  pro internet je využívána telefonní linka O2. Odvod odpadní vody je řešen septikem. Objekt je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem EZS.    

 

Nabízený objekt se nachází  v blízkosti přírodní památky Zelendárky (ev. číslo 993) což je soustava deseti rybníků na potoce Divišovka a jeho přítoku, rozkládající se zhruba 3 až 5 km východně až severovýchodně od města Protivína v okrese Písek, poblíž osady Nová Ves u Protivína, části obce Žďár, a Těšínova. Soustavu tvoří rybníky Skopec, Čejka, Zukáček, Uchcánek, Starý u Nové Vsi, Kolářů u Nové Vsi, Na Rejčavých, Starý a Nový u Krče a Mlýnský u Krče. Chráněna je nejen soustava rybníků, ale i přilehlé břehové porosty, porost hrází a okolních mokřadů. Rezervace byla vyhlášena v roce 1985 na ploše 30,5681 ha. Název je převzat od stejnojmenné samoty (hospodářského dvora) severně od Nového rybníka u Krče. Část přírodní památky se nachází na území přírodního parku Písecké hory. Chráněné území slouží jako přirozené sídliště několika chráněných druhů rostlin a živočichů a jako doklad charakteristického prvku jihočeské krajiny – rybníkářství. Oblastí prochází okružní naučná stezka Zelendárky z Protivína, žlutě značená pěší turistická trasa z Protivína na Velký a Malý Kamýk a cyklistická trasa č. 1091.  

 

Rádi Vás nemovitostí provedeme a v případě zájmu pomůžeme zajistit financování.

 

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI:

POLOSAMOTA, KRÁSNÁ LOKALITA, PERFEKTNÍ ZÁZEMÍ, VELMI DOBRÝ TECHNICKÝ STAV NEMOVITOSTI. 

 

Nemovitost je nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 36 15 36 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy