facebook
  • Cena Cena 950 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 57
  • Počet podlaží Počet podlaží 5
  • Energetická třída Energetická třída C - úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Bezbariérový vstup
Ano
Budova
Panelová
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
2 pokoje
Počet nadzemních podlaží
5
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Rok rekonstrukce
2016
Rok výstavby
1981
Sklep
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
C - úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Střed obce
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
Ano
Rozbalit více informací

Více informací

NOVINKA! Na velmi atraktivním místě, jen 400 metrů od náměstí lázeňského města Bechyně v ulici Novodvorská, Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku s dispozičním uspořádáním 2+1 a podlahovou plochou přesahující 57 m2.

Bytová jednotka se nachází ve 4. nadzemním podlaží (3. patře) rekonstruovaného bytového domu s novým modernizovaným výtahem. Vlastní dispoziční uspořádání bytu je velmi zajímavé a poskytuje poměrně pestré možnosti úpravy dle osobního přání budoucích majitelů a v souladu s dnešními trendy moderního interiérového designu.

V minulých letech proběhla u bytového domu rekonstrukce, která zahrnovala následující úpravy. V roce 2005 byla provedena oprava střešní konstrukce. V roce 2008 proběhla výměna stoupacího vedení vody a kanalizace a došlo ke zhotovení vnější omítky domu. Vlastní plynová kotelna byla zhotovena v roce 2010 včetně instalace solárních panelů na střešní konstrukci a v roce 2016 byla provedena modernizace výtahu a zateplení střešní konstrukce. V rámci rekonstrukce domu byly vyměněny okenní výplně za okna plastová s izolačními dvojskly. Bytový dům je připojen na obecní kanalizaci, přípojku el. energii, plynu a vodovodní řád. Způsob vytápění je etážové s plynovou kotelnou v domě.

K bytové jednotce náleží sklepní koj. Dům disponuje společnými prostory, a to sušárnou a kolárnou. Technický stav domu je velmi dobrý s pravidelnou údržbu. Dle zhotoveného průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) je objekt zařazen do třídy C. Měsíční zálohy na provoz bytové jednotky činní 3.671,- Kč. Tato částka nezahrnuje zálohu na dodávku el. energie.

Silnou stránkou oceňované nemovitosti je bezpochybně její umístění v atraktivní části města Bechyně, dále pak dobrá dostupnost objektů občanské vybavenosti, dopravní spojení i celková infrastruktura. Kladem jsou i nižší náklady na provoz bytu.

Velmi se těšíme se na Vaši návštěvu. V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování. Tato nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatelem je ing. Tomáš Pusztai, tel. 733 36 15 36.

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy