facebook
  • Cena Cena 2 600 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 254
  • Počet podlaží Počet podlaží 1
  • Energetická třída Energetická třída G - mimořádně nehospodárná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Bezbariérový vstup
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
480
Počet místností
9 a více pokojů
Počet nadzemních podlaží
1
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Rok rekonstrukce
2010
Rok výstavby
1971
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Třída energetické náročnosti budovy
G - mimořádně nehospodárná
Typ nemovitosti
Samostatná
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Zastavěná plocha
303
Rozbalit více informací

Více informací

V blízkosti sportovního areálu v Soběslavi nedaleko zimního stadionu a fotbalového hřiště Vám ke koupi nabízíme zavedenou bowlingovou hernu s barem s kapacitou do 50 míst k sezení uvnitř objektu a 16 osob na zahrádce bowlingové herny. Herna disponuje bowlingovou dvoudráhou s veškerým potřebným zařízením k vlastní hře, prostorným barem s výčepem a přísálím a dalším sálem k sezení či k jiným společenským hrám (kulečník, stolní fotbálek, šipky). Objekt je dále vybaven toaletami pro muže a ženy, sociálním zázemím (toalety) pro personál, skladem též strojovnou vzduchotechniky a kanceláří.

Stavba je řešena jako bezbariérová. Objekt se v letech 2003-2005 dočkal rozsáhlé rekonstrukce. Celkově bylo změněno užívání budovy a charakter stavby na současnou bowlingovou hernou. V roce 2008 byl povolen zkušební provoz a poté v roce 2010 byl objekt zkolaudován s povolením využití bowlingové herny. Od této doby je herna plně v provozu. Konstrukčně se jedná o nepodsklepenou budovu s plochou střechou. Nosné vertikální konstrukce jsou z části původní panelové tl. 300 mm a z části vystavěné z tvárnic systému Heluz SUPERTHERM tl. 440 mm. Stropní konstrukce jsou tvořeny panelovými stropními dílci s využitím válcovaných nosných profilů I 240 a dále nad přístavbou nosníky IE. V současné době je jako krytina využito živičného materiálu a plechu. Krytinu je však potřeba rekonsturovat. Okenní konstrukce jsou plastové s izolačním dvojsklem. Vnitřní dveře jsou dýhované s obložkou. Vstupní dveře jsou řešeny jako dvoukřídlové s nadsvětlíkem. Podlahové konstrukce jsou z části tvořeny keramickou dlažbou a z části jsou řešeny jako betonové s cementovým potěrem s povrchem opatřeným textilním kobercem. V části sezení u bowlingových drah je v betonové podlaze použit topný kabel. V objektu je instalována vzduchotechnika s rekuperační jednotkou, která slouží jak k odvětrávání prostorů herny a taktéž k rekuperaci. Celkem je vzduchotechnika navržena na obměnu a ohřev vzduchu 200 m3/h. K vytápění je využit i topný kabel v části nové přístavby objektu.

Stavba je připojena na kanalizační a vodovodní přípojku a nachází se na vlastním pozemku. Veškeré technologie jsou funkční. Problém však přetrvává s nedokonalou střešní krytinou, kde dochází v některých místech k průsaku srážkové vody do objektu a nový majitel bude muset počítat s investicí do střešní krytiny. Za silnou stránku nemovitosti lze považovat další potenciál využití stavby. Stavbu lze využít i například jako centrum společenských her (kulečníky, šipky apod.), fitcentrum či k uspořádávání grilovacích akcí v letních dnech. Za silnou stránku lze taktéž považovat již stávající zákaznickou základnu. Pozitivně lze hodnotit i bezbariérový přístup a celkové zázemí a vybavení a zdařilé dispoziční uspořádání bowlingu.

V případě zájmů Vám pomůžeme zajistit financování. Těšíme se na Vaši návštěvu. Prodej nemovitosti zprostředkovává přímo realitní kancelář NemovitostLevně.cz, zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai a tel číslo je 733 361 536.

Pomůžeme také Vám s prodejem Vaší nemovitostí. Profesionální fotografie, videa a 3D animace jsou samozřejmností.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy