facebook
  • Cena Cena 1 435 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 63
  • Počet podlaží Počet podlaží
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
NE
Budova
Panelová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Plynovod
Ano
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
9
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Sklep
Ano
Stav nabídky
Pozastaveno
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Sídliště
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlaková zastávka v dosahu
Ano
Výtah
Ano
Rozbalit více informací

Více informací

S potěšením Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozičním uspořádáním 3+kk o podlahové ploše přesahující 62 m2. Bytová jednotka se nachází v revitalizovaném panelovém domě s výtahem v 7. patře (8. nadzemním podlaží) v Táboře na Sídlišti nad Lužnicí.

Bytový dům byl vystaven v 80. letech a je ve velmi dobrém technickém stavu. Postupem let prošel zásadní revitalizací, která zahrnovala výměnu stoupacího vedení vody a kanalizace, zateplení obvodových stěn, rekonstrukci výtahové šachy včetně výtahové zdviže a revitalizaci společných prostor.

Bytová jednotka se nachází v 8. nadzemním podlaží (v 7. patře) 9 podlažního panelového domu, ve kterém se nachází celkem 24 bytových jednotek. Na každém podlaží vyjma 1. podlaží se nachází 3 bytové jednotky. Dispozičně je bytová jednotka řešena jako 3+kk. Zóna kuchyně včetně jídelny byla však oddělena od prostoru obývacího pokoje lehkou příčkou s půlkruhovým otvorem. Vlastní oceňovaná bytová jednotka je až na menší zásahy v původním stavu. Bytové jádro je původní umakartové. Došlo k částečné obměně sanitární keramiky. Vnitřní omítky a malby zaznamenaly úpravy. Bytová jednotka nedisponuje balkonem. K bytu náleží sklepní koje. Dům je připojen na dálkový rozvod tepla, na vodovodní řád, kanalizační síť, síť el. energie a plyn.

V Táboře se nachází kompletní občanská vybavenost. Dopravní dostupnost je zde dobře zajištěna prostřednictví MHD přičemž zastávka MHD se nachází několik desítek metrů od nabízené nemovitosti. Silnou stránkou nabízeného bytu je situování bytu a atraktivní výhled z 8. nadzemního podlaží na vilovou čtvrť.

Silnou stránkou nabízené nemovitosti je provedená rekonstrukce a revitalizace bytového domu, situování bytu a výhled. Rádi Vás nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaši návštěvu. V případě potřeby pomůžeme zajistit financování.

Nemovitost nabízí přímo realitní kancelář Nemovitost Levně.cz Realitní makléř: Ing. Tomáš Pusztai, e-mail: info@nemovitostlevne.cz, tel.: 733 361 536.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy