facebook

Rodinné domy Týn nad Vltavou

U Vodárny, Týn nad Vltavou

Rodinný dům v atraktivní lokalitě!

Prodej RD v Týně nad Vltavou Číst více

  • Cena Cena 6 700 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 212
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
Ano
Bazén
NE
Bezbariérový vstup
NE
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Jiný způsob vytápění
Centrální zdroj tepla JE Temelín.
Měna
CZK
Okolní zástavba
Obytná
Plocha pozemku
595
Plynovod
NE
Počet místností
6 pokojů
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Rok rekonstrukce
2019
Rok výstavby
1973
Sklep
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Veřejná kanalizace
Ano
Zastavěná plocha
116
Rozbalit více informací

Více informací

 

NOVINKA! Ve velmi atraktivní lokalitě v Týně nad Vltavou u staré solnice, v blízkosti řeky Vltavy vám nabízíme ke koupi dvougenerační rodinný dům se skvostnou zahradou a s příslušenstvím, které je tvořeno garáží, kolnou a pergolou. Dům je vybaven centrálním zdrojem tepla z JE Temelín což zabezpečuje výhodnou cenu za vytápění RD. Dům je situován mimo záplavovou oblast.

Týn nad Vltavou se nachází pouze 35 km od Českých Budějovic a město disponuje dobrou dopravní dostupností do okolních obcí (České Budějovice, Tábor, Písek).

Rodinný dům je řešen jako třípodlažní objekt se sedlovou střešní konstrukcí. V prvním obytném nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka 3+1 a ve druhém podlaží je situována taktéž jednotka 3+1. V suterénu se nachází, kotelna, uhelna a skladovací místnosti. 

Z konstrukčního hlediska byla řešena stavba následovně. Základové zdivo je vystavěno z prostého betonu. Obvodové zdivo je zhotoveno z cihly plné tloušťky 450 mm. Vnitřní konstrukce jsou zhotoveny ze zdiva příčkového tloušťky 100 mm. Objekt není zateplen. Podlahové konstrukce jsou betonové s nášlapnou vrstvou (parkety, PVC, keramická dlažba, OSB, textilie). Rekonstrukce RD proběhla v roce 1994. V rámci této rekonstrukce bylo provedeno rozšíření podkroví a přestavba RD na dvougenerační a další modernizace. V roce 2019 proběhla výměna střešní krytiny a výměna oken za plastová s izolačním dvojsklem. Vytápění domu je řešeno CZT (centrální zdroj tepla). Vzhledem k tomu, že RD je vybaven funkčním komínovým tělesem je možné po instalaci kotle na tuhá paliva přejít velmi snadno na tento způsob vytápění. 

Objekt je připojen na městskou kanalizaci, vodovodní řád, elektrickou síť a CZT. Ohřev vody je řešen el. bojlerem samostatně pro 1. a 2. nadzemním podlaží. Průkaz energetické náročnosti budovy se v současné době zpracovává a z toho důvodu uvádíme třídu energetické náročnosti – G.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI: Klidné a hezké místo k žití, dostupná občanská vybavenost v místě, dobrá dopravní dostupnost do Českých Budějovic. Nemovitost je k nastěhování ihned po vyřízení právních náležitostí (kupní smlouva).

Rádi Vás nemovitostí provedeme. Telefonní číslo na zprostředkovatele je 724 814 421. Těšíme se na Vaší návštěvu!  

V případě zámu Vás rádi nemovitostí provedeme v rámci plánovaných dnů otevřených dveří. Telefonní číslo na zprostředkovatele je 724 814 421.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy