facebook

Byt 2+1 Praha

Vosmikových, Praha

Investice, která se Vám vrátí!

Bytová jednotka Číst více

  • Cena Cena 6 290 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 43
  • Počet podlaží Počet podlaží 7
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
NE
Bezbariérový vstup
NE
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Počet nadzemních podlaží
5
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právního servisu
Sklep
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ nemovitosti
V bloku
Typ stavby
Vícepodlažní
Ústřední vytápění elektrokotel
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Výtah
NE
Rozbalit více informací

Více informací

Hledáte-li nemovitost k investici nebo k trvalému bydlení v lokalitě širšího centra Prahy je tato nabídka učena právě Vám.

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 43,2 m2.

Vlastní bytová jednotka je situována ve 4. nadzemním podlaží zděného bytového domu. K bytu náleží sklepní koj  a současně lze využívat prostor vnitrobloku, kde se nachází zatravněné místo uzpůsobené pro setkávání obyvatel domu a k celkové relaxaci. Pro parkování vozidla lze využít rozlehlé veřejné parkoviště před domem což je velkou výhodou. 

Vzhledem k tomu, že jsou všechny okna bytové jednotky orientovány směrem do vnitrobloku mimo dosah ruchu okolní dopravy, jedná se o velmi klidné místo k bydlení.

Vlastní bytová jednotka prošla rozsáhlou rekonstrukcí. V bytě byla zhotovena nová elektroinstalace, instalace ležatých rozvodů vodovodního potrubí a kanalizace. Velká pozornost byla věnována koupelně i kuchyni. Tyto místnosti prošly rozsáhlou stavební úpravou a modernizací. Vytápění bytu je řešeno teplovodní otopnou soustavou s topnými tělesy. Zdrojem tepla je v tomto případě elektrický kotel. Ohřev vody (TUV) je zabezpečen el. bojlerem. 

V současné době je nemovitost pronajata  na dobu určitou se zájmem nájemníků nájemní smlouvu dále v případě dohody prodloužit.

Mezi silné stránky nemovitosti patří její lokalita s velmi dobrou dostupností (8 minut pěší chůze od domu metro Palmovka) a s veškerou občanskou vybaveností v okolí.

V případě zámu Vás rádi nemovitostí provedeme v rámci plánovaných dnů otevřených dveří. Telefonní číslo na zprostředkovatele je 724814421.

Virtuální prohlídka

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy