facebook
  • Cena Cena 0 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 116
  • Počet podlaží Počet podlaží 3
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Jiný způsob vytápění
Krb
Měna
CZK
Plocha pozemku
508
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
3
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Septik s přepadem
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Okraj obce
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Zastavěná plocha
51
Rozbalit více informací

Více informací

NOVINKA! Hledáte-li ráj na zemi a oázu klidu, je tato nemovitost určena právě Vám. Rekreační objekt se nachází v krásné krajině jižních Čech v podhůří Novohradských hor, v malebné obci Dobrkovská Lhotka ve vzdálenosti 6 km od Trhových Svinů a 27 km od Českých Budějovic.

Objekt se nachází na vlastním pozemku s výměrou 508 m2, který je jedinečným svým umístěním na vyvýšeném místě okraje obce, přičemž pozemek je ze západní strany obklopen smíšeným lesem a ze strany jižní a východní vzrostlými okrasnými keři a stromy. Tato lokalita zaručuje tolik drahocenný klid a soukromí.

Jedná se opravdu o rozmanité místo vyhledávané pro pěší turistiku a pro cykloturistiku. Vždyť nedaleko se nachází Český Krumlov a jeho památky, dále pak památník Jana Žižky, klášter Zlatá Koruna, rezervace Červené Blato a mnohé další. Místní rybník v Dobrkovské Lhotce je přes léto vyhledávaným místem ke koupání i rybaření.

Vlastní rekreační objekt je řešen jako třípodlažní. Svislé konstrukce jsou zděné. Stropní konstrukce v suterénu a v 1. nadzemním podlaží jsou řešeny jako ŽB konstrukce. Střešní konstrukce je pultová. Okenní výplně jsou původní zdvojené dřevěné. Objekt je připojen na obecní vodovod. Pro odvod splaškové vody je využito septiku s trativodem. Dále je objekt napojen na el. síť. Vytápění zajišťuje jak krb, tak i ústřední topení s kotlem na tuhá paliva. Objekt je ve velmi dobrém stavu. Ohřev vody je zabezpečen elektrickým bojlerem.

Dispozičně je stavba řešena následovně. V suterénu se nachází klubovna s barem, dále pak sklad a technická místnost s kotlem na tuhá paliva. Schodištěm ze suterénu lze vstoupit do 1. nadzemního podlaží, kde se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, dále pak kuchyně a koupelna se sprchovým koutem. Záchod je umístěn ve stejném podlaží naproti schodišti. Schodištěm lze pokračovat do 2. nadzemního podlaží, kde nalezneme další dvě obytné místnosti.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI:
Jedinečná lokalita, drahocenné soukromí, velmi vhodné místo pro pěší turistiku a cykloturistiku, stavba je v dobrém technickém stavu.

Rádi Vás nemovitostí provedeme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tuto nemovitost nabízí přímo realitní kancelář Nemovitost Levně.cz, zprostředkovatel
Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 361 536. e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy