facebook

Bytová jednotka v řadovém domě. Vlastiboř

Vlastiboř

Klidné místo pro život!

Řadový dům Vlastiboř Číst více

  • Cena Cena 3 500 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 98
  • Počet podlaží Počet podlaží 2
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Cena včetně právního servisu
ano
Cena včetně provize
Ano
Elektřina 230V
Ano
Měna
CZK
Okolní zástavba
Venkovská
Počet místností
4 pokoje
Počet nadzemních podlaží
2
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právního servisu
Typ nemovitosti
Řadová
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění nemovitosti
Klidná část obce
Ústřední vytápění pevná paliva
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Rozbalit více informací

Více informací

NOVINKA! V blízkosti krásné přírody soběslavského regionu a při tom jen 7 km od nájezdu na dálnici D3 v obci Vlastiboř u Soběslavi Vám s potěšením nabízíme ke koupi bytovou jednotkou 4+1 v řadovém bytovém domě společně s garáží, skladu paliva (kolny) a možností využívání zahrady za garáží  a předzahrádky před domem. V podstatě se jedná o dvoupodlažní řadový dům se dvěma zcela samostatnými vstupy.

Stavba bytového domu je řešena jako zděný cihlový objekt s železobetonovými stropními panely. Bytová jednotka je rozmístěna v 1. a 2. nadzemním podlaží domu. Každé podlaží zastává 49 m2 podlahové plochy a celkem tedy byt disponuje 98 m2 užitného prostoru. Dispoziční je jednotka řešena jako byt 4+1. V 1. NP se nachází kuchyně, obývací pokoj, špajz a WC. V 2. nadzemním podlaží je umístěna koupelna a 3 pokoje. Byt je velmi čistý a světlý a po provedené modernizaci oken (výměna oken proběhla v roce 2021). Vytápění BJ je řešeno kotlem na tuhá paliva s využitím teplovodní otopné soustavy.

V obci lze nalézt obecní úřad, obchod se smíšeným zbožím, restauraci, novou mateřskou školku a fotbalové hřiště. Nabízená bytová jednotka je velmi vhodnou variantou pro získání dostupného bydlení s možností dojíždění za prací od okolních obcí (Soběslav – 7 minut, Veselí nad Lužnicí – 13 minut, Tábor – 25 minut a České Budějovice – 32 minut). Ve spojení se přilehlou zahrádkou, kolnou i garáží je dům ideální místem pro mladou rodinu.

SILNÉ STRÁNKY NEMOVITOSTI: Klidné místo k žití, dostupná občanský vybavenost v místě i v okolních obcích, poměrně dobrá dopravní dostupnost, možnost využití zahrádky. 

Nemovitost je k nastěhování ihned po vyřízení právních náležitostí (kupní smlouva). Rádi Vás nemovitostí provedeme.

Telefonní číslo na zprostředkovatele je 724 814 421. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Virtuální prohlídka

Zhlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy