facebook

Byt 3+kk Praha

Starkova, Praha

Investice, která se Vám vrátí!

Číst více

  • Cena Cena 8 490 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 69
  • Počet podlaží Počet podlaží 5
  • Energetická třída Energetická třída E - nehospodárná
Budova
Cihlová
Cena včetně právního servisu
ano
Dálkový vodovod
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
Ano
Internet
Ano
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Okolní zástavba
Obytná
Počet místností
3 pokoje
Počet nadzemních podlaží
5
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právního servisu
Rok rekonstrukce
2020
Sklep
Ano
Stav nabídky
Aktuální nabídka
Stav objektu
Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti budovy
E - nehospodárná
Ústřední vytápění elektrokotel
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Vlastní zdroj vody
Ano
Rozbalit více informací

Více informací

PRODÁNO! Hledáte-li nemovitost k investici nebo k trvalému bydlení v centru Prahy je tato nabídka učena právě Vám.

Nabízíme Vám ke koupi byt 3+kk v osobním vlastnictví o podlahové ploše 69, 26 m2, který lze jednoduchou úpravou pro účely pronájmu rozdělit na dvě autonomní bytové jednotky, a to na 2+kk a 1+kk. Další úpravou místností o světlé výšce 3,3 m lze v horní části místnosti získat extra prostor pro umístění vyvýšené ložnice.

Vlastní bytová jednotka je situována ve 2. patře zděného bytového domu s výtahem. K bytu náleží sklepní koj (1,3 m2). Rekonstrukce bytové jednotky byla provedena v minulém roce s cílem zachování nádechu prvorepublikového činžovního domu. V bytě byla zhotovena nová elektroinstalace, instalace kabelových rozvodů internetu v každé místnosti, ležatých rozvodů vodovodního potrubí a kanalizace. Velká pozornost byla věnována oběma koupelnám, které prošly rozsáhlou stavební úpravou a modernizací. Mezi další úpravy patřilo vybroušení parketových krytin a jejich příprava ke zhotovení finální povrchové úpravy, instalace kuchyňské linky a další menší úpravy. Vytápění bytu je řešeno teplovodní otopnou soustavou s topnými tělesy.

Zdrojem tepla je v tomto případě elektrický kotel. Ohřev vody (TUV) je zabezpečen dvěma el. bojlery. Náklady spojené s užíváním bytu jsou 2.301,- Kč měsíčně. V této částce není zahrnuta záloha za dodávku elektrické energie.

Mezi silné stránky nemovitosti patří její lokalita s top dopravní dostupností a občanskou vybaveností, doposud provedené rekonstrukce a stavební úpravy a dispoziční řešení, které umožňuje pronájem dvou oddělených prostorů. V případě zájmu Vás rádi nemovitostí provedeme.

Telefonní číslo na zprostředkovatele je 724814421.

 

Virtuální prohlídka

'>

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy