facebook
  • Cena Cena 2 700 000 Kč
  • Podlahová plocha Podlahová plocha 79
  • Počet podlaží Počet podlaží 4
  • Energetická třída Energetická třída D - méně úsporná
Autobusová zastávka v dosahu
Ano
Balkon
NE
Bazén
NE
Bezbariérový vstup
NE
Budova
Cihlová
Dálkový vodovod
Ano
Dálnice
Ano
Elektřina 230V
Ano
Elektřina 400V
NE
Internet
Ano
Kabelová televize
Ano
Kabelové rozvody
Ano
Lokální vytápení - elektřina
NE
Měna
CZK
MHD v dosahu
Ano
Nebezpečí povodní
Zanedbatelné nebezpečí -1
Okolní zástavba
Obytná
Parkovací stání
NE
Plocha pozemku
320
Plynovod
Ano
Počet místností
3 pokoje
Poplatky
4000
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Bez daně z nabytí věcí nemovitých.
Rok rekonstrukce
2005, 2010
Rok výstavby
1884
Satelit
NE
Sklep
Ano
Stav nabídky
Prodáno
Stav objektu
Velmi dobrý
Telefon
NE
Třída energetické náročnosti budovy
D - méně úsporná
Typ nemovitosti
Samostatná
Typ stavby
Vícepodlažní
Umístění
4
Umístění nemovitosti
Střed obce
Ústřední vytápění - krb s výměníkem
Ano
Ústřední vytápění elektrokotel
NE
Ústřední vytápění plynový kotel
Ano
Včetně právního servisu
ano
Včetně provize
Ano
Veřejná kanalizace
Ano
Výtah
NE
Zařízeno
NE
Zastavěná plocha
300
Rozbalit více informací

Více informací

Všem zájemcům s vyššími nároky na kvalitu bydlení nabízíme bytovou jednotku s dispozičním uspořádáním 2+1, nacházející se ve velmi atraktivní a vyhledávané lokalitě v širším centru Českých Budějovic.

Byt, jehož podlahová plocha přesahuje 79 m2 (se sklepem 87,5 m2), je umístěn ve 4. nadzemním podlaží bytového domu. Jedná se o stylový dům s krásnou architekturou ve velmi dobrém technickém stavu. Architektonické pojetí domu i vlastní bytové jednotky, především její zdařilá vestavba a sofistikované dispoziční uspořádání, dává potenciál k velmi zajímavému bydlení. Velké prostorné a světlé místnosti skýtají uživatelům bytu rozmanité možnosti při řešení svých bytových potřeb.

Renovace bytu proběhla v letech 2005-2006, s cílem modernizace celé bytové jednotky. Další, již menší úpravy byly provedeny v roce 2010. K vytápění bytu je využito etážové otopné soustavy s tělesy v místnostech. Jako zdroj tepla je využit plynový kotel Vaillant. Okenní konstrukce jsou řešeny konstrukčně jako pětikomorové s izolačním dvojsklem. Dveřní výplně jsou stylové dřevěné. Vstupní dveře jsou bezpečnostní s certifikátem tř.2. Vnitřní zárubně jsou dřevěné. Pro vrchní vrstvu podlahových krytin je využito PVC nebo kobercového textilu a v obývacím pokoji je zhotovena velmi kvalitní laminátová podlaha. Bytem prochází komínové těleso, které by bylo možné využit pro odvod spalin například z krbových kamen, které by mohly být umístěny přímo v bytě.

K bytu náleží mimo podílu na společných částech domu a pozemku pod domem, podíl na pozemku dvora a vlastní prostorný sklep.

Silnou stránkou bytové jednotky je její účelné dispoziční řešení, prostornost a světlost. Velkou výhodou jsou i poměrně nízké náklady na provoz bytové jednotky, které nepřevyšují částku 4.000,- Kč, a to včetně fondu oprav, dodávky vody, plynu i el. energie. Uživatel bytu zcela jistě taktéž ocení možnost uložit méně využívané věci do šatny, která je přímo v bytové jednotce nebo do komory, která se nachází vně bytové jednotky.

Celkově lze konstatovat, že tento byt nabízí skvělé řešení pro všechny, kteří chtějí bydlet v blízkosti centra a zároveň hledají něco osobitého a výjimečného. Těšíme se na Vaši návštěvu a v případě zájmu Vám rádi pomůžeme zajistit financování.

Shlédnout video

Prozkoumat lokalitu

Naše tipy