f +420 733 361 536

Prodej byt 2+kk 58m² Planá nad Lužnicí

Planá nad Lužnicí, Průmyslová 551, Planá nad Lužnicí

Užitná plocha

58 m2

Podlahová plocha

58 m2

Počet podlaží

4

Parkování

Před domem

Cena

0 Kč

Autobusová zastávka v dosahu: ANO Bezbariérový vstup: ANO
Budova: Panelová Dálkový vodovod: ANO
Dálnice: ANO Elektřina 230V: ANO
Internet: ANO Jiný způsob vytápění: Dálkový
Měna: CZK Okolní zástavba: Obytná
Parkovací stání: ANO Počet místností: 2 pokoje
Poznámka k ceně: včetně provize, bez daně z nabytí věcí nemovitých. Stav nabídky: Rezervováno
Stav objektu: Velmi dobrý Typ stavby: Vícepodlažní
Včetně právního servisu: ano Včetně provize: ANO
Veřejná kanalizace: ANO


REZERVOVÁNO. Krásný byt s prostornou terasou nemusí být pouze snem. Právě nyní Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku s dispozičním uspořádáním 2+ kk v Plané nad Lužnící v ul. Průmyslová. Bytová jednotka se nachází v 1. patře bytového domu. K vlastnímu bytu náleží terasa a 2 parkovací stání pro osobní automobil.

Z konstrukčního hlediska je dům vystavěn z ocelové rámové konstrukce. Opláštění je tvořeno železobetonovými panely. Vnitřní nenosné vertikální konstrukce jsou zhotoveny se sádrokartonu. Střešní konstrukce je řešena jako plochá s živičnou krytinou. Objekt je připojen na městský vodovod, kanalizaci a elektrickou síť. V roce 2017 byla v bytové jednotce provedena kompletní modernizace kuchyně a koupelny. Vytápění bytové jednotky je řešeno otopnými tělesy s dálkovým zdrojem. Taktéž ohřev vody je dálkový. Kompletně byly nově zhotoveny instalace el. sítě, vody a odpadů.

Za silnou stránku lze považovat moderní vzhled bytové jednotky, technický stav a příslušenství, kterým jednotka disponuje tj. parkovací místo a terasa. Další silnou stránkou je to, že vstup do bytu je bezbariérový. V blízkosti lokality domu se nachází veškerá občanská vybavenost a infrastruktura. V lokalitě i v regionu je poměrně dobrá možnost nalezení zaměstnání.

Těšíme se na Vaší návštěvu! V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování. Nemovitost je přímo nabízena realitní kanceláří Nemovitost Levně.cz a zprostředkovatelem je Ing. Tomáš Pusztai, tel.: 733 36 15 35 a e-mail: info@nemovitostlevne.cz.

Další podobné nemovitosti

Vybrané nemovitosti