facebook
 
Možnost vložit inzerát nabízí v České republice čím dál více společností. Hodně z nich se snaží vytvářet dojem, že nic za inzerci nezaplatíte,  a  že je vše zdarma. Nakonec zjistíte, že portály z vás tahají jen peníze. Hlásají, že jsou ty nejnavštěvovanější portály pod sluncem, a že právě přes ně nemovitost zcela určitě prodáte. 

My narozdíl od nich neslibujeme uživatelům portálu nemožné. Ani nekritizujeme realitní kanceláře či jiné weby. Vše má své výhody i nevýhody. Můžeme vám však 100% zaručit, že pokud se rozhodnete využít pro svou inzerci portál Nemovitost Levně.cz, nezaplatíte ani korunu a přitom nemovitost uvidí desítek tisíc potenciálních zájemců.  Každý inzerát totiž zveřejňujeme kromě jiného také v několika desítkách FB skupinách, které se zabývají inzercí a také na FB stránkách www.facebook.com/ nemovitostlevne 

A co vlastně portál umí? 

Realitní portál Nemovitost Levně.cz je technologicky vyspělý a přitom  jednoduše ovladatelný  ze všech chytrých telefonů, tabletů i počítačů. Registrováním získáte možnost vložit na portál neomezený počet inzerátů. Maximální počet fotografií není stanoven. Popsat nemovitost lze libovolně dlouhým textem. K inzerátu můžete připojit youtube video v podstatě o jakékoliv velikosti. Pokud chcete mít inzerát na předních pozicích, prostě ho smažete a zadáte opětovně.  

Portál také umí ochránit své inzerenty tím, že se případní zájemci  k vlastníkovi dostanou pouze přes poptávkový formulář po stisknutí tlačítka – MÁM ZÁJEM. Údaje z formuláře putují přímo majiteli inzerátu a ten má následně možnost kontaktovat zájemce. Portál také pomáhá zajistit finacování nemovitosti. Zájemci stačí pouze potvrdit tlačítko SPOČÍTAT HYPOTÉKU a brzy Vás bude kontaktovat hypoteční specialista. 

Věříme, že budete s uživatelským prostředím spokojeni. Ještě než přidáte inzerát, prosím podívejte se na to jak by měl inzerát vypadat. Klikutím na tlačítko pomoc s prodejem si můžete prohlédnout profesionálně zpracované inzeráty nemovitostí. 

Přejeme Vám hodně štestí při prodeji nemovitosti! 

 

Napište nám

Napište nám Vaše podněty, připomínky, či dotazy. Rádi Vám na vše odpovíme.

 


Naše tipy