facebook

Již desátým rokem poskytujeme našim klientům služby na špičkové úrovni a přitom se stále snažíme zachovávat osobní a velmi přátelský přístup. Pravidelně kvalitu nabízených služeb porovnáváme s realitními kancelářemi nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi naše klienty patří mnoho veřejně známých právnických i fyzických osob.

V souladu se zákonem máme sjednané pojištění odpovědnosti při způsobení újmy. Spolupracujeme s těmi nejlepšími profesionály v oboru. Výsledkem je brilantní prezentace prodávaných nemovitostí, která dokáže zaujmout masivní okruh zájemců. A v tom je právě naše síla. Čím více lidí nabídka zaujme, tím je větší pravděpodobnost, že se nemovitost dobře prodá.

Ačkoliv si říkáte, že je lepší využít například neplacené realitní portály než služby realitní kanceláře. Opak je pravdou. Tím, že využijete našich služeb ušetříte peníze, čas i nervy. Dobrá realitní kancelář si totiž dokáže na provizi vždy vydělat. Letitými zkušenostmi v oblasti prodeje realit má daleko větší šanci získat za nabízenou nemovitost více peněz. Dobrý makléř disponuje rozsáhlými schopnostmi v oblastech určování ceny, prezentace nemovitostí i vyjednávání o ceně. Výše provize je u nás nastavena velmi rozumně. Nikdy se provize nehradí předem, ale je splatná až po prodeji nemovitosti.   

Pokud ještě pochybujete zda nás oslovit, prohlédněte si ukázku naší práce ve fotogalerii. Rozsáhlé spektrum námi poskytovaných služeb naleznete na této stránce.  Kromě vyřízení hypotečního úvěru a zpracování průkazu energetické náročnost budovy PENB,  nelze jednotlivé služby sjednávat zvlášť.  

Věřím, že jsme Vás zaujali a těšíme se na brzkou spolupráci! 

U nás je samozřejmostí, že fotografování nemovitostí nemají na starost amatéři či laici.

Necháváme to na lidech, kteří se přímo na fotografování nemovitostí specializují. Pokud si nás vyberete, pošleme k Vám takového specialistu společně s odhadcem cen nemovitostí.

Odhadce přímo u klientů provede místní šetření na jehož základě zpracuje odhad tržní ceny a současně s tím navrhne několik strategií vlastního prodeje. Strategií pro rychlý prodej, strategii pro prodej za tržní cenu a strategii s dostatkem času za částku, která se pohybuje nad cenou tržní a přitom je ještě reálná. Pro naše klienty je to jen doporučení, kterým se mohou  a nemusí řídit. Nicméně takové doporučení jim často ušetří peníze i čas.

Obě tyto služby jsou zahrnuty v naší zprostředkovatelské provizi a tedy nemusíte nic hradit do té doby, dokud se nemovitost neprodá. Což platí u všech služeb, které nabízíme, a které se týkají prodeje nemovitosti. 

Při prezentaci nemovitostí se snažíme stále nacházet nové metody. U nemovitostí, které se nachází v blízkosti zeleně je téměř vždy dobré využívat speciální drony. Výsledek můžete vidět ve fotogalerii. Proč zájemcům  o koupi nemovitosti neukázat, že v blízkosti se nachází krásný les, velké jezero či rozsáhlé pastviny.  Právě tyto detaily mohou rozhodnout a zpravidla i rozhodují. 

Tímto způsobem získáváme nádherné scenérie, které dokážou zaujmout a na sociálních sítích sklízejí velké úspěchy. Ve fotogalerii si můžete prohlédnou několik takových snímků.   

Tam, kde to uznáme za vhodné zpracovámé  i speciální 3D animace. Témeř vždy je to u bytových jednotek. Zde je  velmi vhodné představit i dispoziční  řešení bytu. Tím pomůžeme klientům, kteří hledají svůj vysněný byt s představivostí. Naopak u vesnických stavení  je kladen důraz na propojení interiéru s exteriérem tuto službu poskytujeme jen vyjímečně. Narušila by totiž celkový dojem a měla by spíše rušivý efekt. 

Home Staging - jde jinými slovy o speciální prezentaci nemovitosti zvyšující pravděpodobnost prodeje. Pro nás je to taková třešnička na dortu. Rádi si totiž hrajeme. Rozsah této služby vždy záleží vždy na našem zvážení. Někdy je úklid dostačující, jindy nepomůže vůbec nic. 
 
U zajímavých nemovitostí dokáže Home Staging podtrhnout jejich krásu, nádhernou architekturu, dodat potřebnou energii i barevný tón a představit ji v tom nejhezčím světle, tak aby si co nejvíce zájemců přálo v takové nemovitosti bydlet.  Tuto službu provádíme citlivě v závislosti na prezentované nemovitosti. 

Pro nás je důležité, aby všechny naši klienti měli zabezpečenou právní jistotu po celou dobu převodu nemovitosti. 

Ani na chvíli nesmí mít naši zákazníci pochybnosti, že nedostanou za nemovitost řádně a dle dohody zaplaceno a nebo naopak, že o peníze přijdou aniž by se stali vlastníky. Právní služby pro nás vždy zajišťují prověření advokáti, kteří každé nemovitosti věnují maximální pozornost. Samozřejmostí je advokátní úschova finančních prostředků při převodu nemovitosti.  V souladu se zákonem jsme pojištění 

V oblasti hypoték spolupracujeme s osvědčenými hypotečními poradci v oboru. Důležité pro nás je, aby poradci měli ve svém portfoliu široké spektrum finančních institucí a naši zákazníci měli opravdu na výběr. Hypoteční poradce vyjedná téměř vždy lepší úrokovou sazbu než by se to podařilo samotnému kupujícímu a dokáže mu tak ušetřit nemálo peněz.

Pokud máte na nemovitosti evidováno zástavní právo a chtěli by jste nemovitost prodat, nemusíte se obávat. U nás to jde. Řešíme tyto případy dnes a denně. Samozřejmě i v této situaci Vám pomůžeme.
 

Od 1. ledna 2013 vznikla dle novely zákona č. 406/2000 Sb. povinnost přikládat průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) při prodeji budovy nebo ucelené části budovy a při pronájmu budovy. Tento dokument  slouží k informaci o energetické náročnosti provozu nemovitosti.

Energetická certifikace zahrnuje techniku prostředí jako vytápění, ohřev vody, větrání, klimatizace a osvětlení. Certifikát energetického hospodaření vyžadují rodinné domy, bytové domy, administrativní budovy, nemocnice, školní budovy, hotely, restaurace, sportovní haly, malo- a velkoobchodní budovy a jiné budovy, které využívají energii. Z této povinnosti jsou vyloučeny historické budovy a památníky, náboženské budovy, v nichž se odehrává obřad, dočasné budovy, průmyslové budovy a dílny, budovy s rozlohou menší než 50 m čtverečních užitné plochy a bytové budovy, které se nevyužívají celoročně. Průkaz se neopatřuje při prodeji nebo pronájmu budovy nebo ucelené části budovy, pokud se tak obě strany písemně dohodnou a jde o budovu, která byla vystavěna a poslední větší změna dokončené budovy na ní byla provedena před 1. lednem 1947. 

Cena za zpracování průkazu PENB se odvíji od rozsahu budovy. V případě absence technické dokumentace objektu  ji dokážeme zpracovat (půdorysy podlaží a řezy budovy). Tato dokumentace slouží pouze pro účely zpracování PENB. Tuto službu lze objedat samostatně.  Služba není zahrnuta  v naší zprostředkovatelské provizi. 

Napište nám

Napište nám Vaše podněty, připomínky, či dotazy. Rádi Vám na vše odpovíme.

 

Naše tipy