f +420 733 361 536

Profesionální fotograf, 3D animace

Profesionální fotograf - 3D animace

Je dokázáno, že většina lidí nakupuje podle prvního dojmu. U nemovitostí to však platí minimálně dvojnásob. Vše začíná a končí pravděpodobností.

 

Zvýšíme-li atraktivitu nemovitosti, tak že ji ukážeme v dobrém světle, zvýšíme počty prohlídek dané nemovitosti a tím i zvýšíme pravděpodobnost nalezení kupce. Bohužel to platí i naopak. Snížíme-li atraktivitu nemovitosti například tím, že z krásného obývacího pokoje uděláme temnou komoru, snížíme počty zájemců a tím i pravděpodobnost toho, že se nemovitost prodá. Předešlé věty se mohou zdát logické. Tuto logiku však občas postrádáme, když si prohlížíme některé inzeráty na realitních portálech. Fotografie temné jako noc, ponožky visící na prádelní šňůře i takto vypadají občas inzeráty na českých stránkách.

 

V našich inzerátech ponožky nenajdete. Děláme naši práci profesionálně. Námi prezentovaná nemovitost musí po našem zásahu vypadat jak z časopisu o bydlení. Snažíme se vždy nalézt i na neatraktivní nemovitosti něco atraktivního, něco zajímavého. Na škaredém domě, krásnou okolní přírodu, na malém domě, velkou zahradu a na malé zahradě velký dům.

 

Podívejte se na video a fotogalerii o kousek níže a přesvědčte se, že opravdu pracujeme s těmi nejlepšími z nejlepších.

Ačkoli se může zdát, že prodej Vaší nemovitosti je složitou
záležitostí, díky našim zkušenostem, bude prodej hračkou.

Video

Home Staging - ukázka v praxi - Chata Horní Bozděchov


TELEFON
733 36 15 36
KANCELÁŘ
ARCADIA
Tř. 28. října č.p. 2752/23
České Budějovice
 

Napište nám

Napište nám Vaše podněty, připomínky, či dotazy. Rádi Vám na vše odpovíme.