f +420 733 361 536

Chci si prodat nemovitost sám

Chci si prodat nemovitost sám

Čas je při prodeji nemovitosti důležitým faktorem, jinými slovy - čas jsou peníze. Nečekejte tedy na nic a rychle se  zaregistrujte a vložte si svůj inzerát na bezplatný realitní portál Nemovitost Levně.cz. Díky jednoduché ovladatelnosti uživatelské sekce to zvládnete během několika málo minut.

 

Vždy nás štvalo, že jsme museli za inzerování platit a tak jsem připravili web, kde je inzerovánízcela zdarma a naprogramovali jsme ho tak, aby byl k lidem přívětivý a přitom technologicky vyspělý. Prostě, aby ho zvládlo ovládat i malé dítě. 

 

A co vlastně portál umí?

Realitní portál Nemovitost Levně.cz je jednoduše ovladatelný ze všech chytrých telefonů, tabletů i počítačů. Registrováním získáte možnost vložit na portál neomezený počet inzerátů. Maximální počet fotografií není stanoven. Popsat nemovitost lze libovolně dlouhým textem. K inzerátu můžete připojit video o jakékoliv velikosti. Svou nabídku lze sdílet na sociálních sítích. Pokud chcete mít inzerát na předních pozicích, prostě ho smažte a zadejte znovu. Webový portál chrání své uživatele jak vlastním protokolem HTTPS (více zde…), tak i zpřístupněním kontaktních informací  o zadavateli inzerátu až po vyplnění a odeslání formuláře poptávajícím. Na webu povolujeme inzerovat zdarma i realitním kancelářím. 

 

Věříme, že budete s uživatelským prostředím spokojeni. A pokud si s prodejem nemovitosti nechcete dělat zbytečné starosti, pak jsme zde my, abychom Vám s prodejem pomohli  (více zde…)   Realitní kancelář Nemovitost Levně.cz nabízí své služby již 8. rokem a  celkem již zprostředkovala prodej přes 160 nemovitostí v rámci celé České republiky. Celková cena prodaných nemovitostí přesahuje  částku  260.000.000,- Kč. Mezi naše klienty lze najít například Panství Bechyně,  generální ředitel Dopravního podniku města Prahy a další a další  významné právnické i fyzické osoby.   

Ačkoli se může zdát, že prodej Vaší nemovitosti je složitou
záležitostí, díky našim zkušenostem, bude prodej hračkou.

Video

Fotogalerie Praha


TELEFON
733 36 15 36
KANCELÁŘ
ARCADIA
Tř. 28. října č.p. 2752/23
České Budějovice
 

Napište nám

Napište nám Vaše podněty, připomínky, či dotazy. Rádi Vám na vše odpovíme.