f +420 733 361 536

Zajistit hypotéku

Zajistit hypotéku

Ani my se nemůžeme obrátit zády k nastolenému trendu.


Dnes je totiž koupě nemovitosti na hypoteční úvěr prostě normální a při odhadované výši roční inflace a průměrné výše roční úrokové sazby hypotečních úvěrů, velmi výhodná. Jinými slovy to vypadá, že jen „blázen“ kupuje nemovitost za hotové.

 

Nevěříte, že půjčování si na koupi nemovitosti je opravdu běžné? Pokusíme se Vás tedy přesvědčit.

Podle statistik ministerstva pro místní rozvoj ČR bylo v roce 2017 sjednáno v České republice celkem 114 044 hypotečních úvěrů o celkovém objemu financí přesahujících 284 mld. korun. Při počtu všech zápisů vlastnického práva v ČR, kterých bylo podle údajů Českého katastrálního úřadu v roce 2016 celkem 490 082, rychlými počty, dojdeme k závěru, že skoro každá čtvrtá nemovitost byla z části hrazena úvěrem.

 

Nechoďte tedy ani vy proti proudu a oslovte nás při sjednávání hypotečních úvěrů. Naši finanční poradci patří k těm nejzkušenějším. Zajistí porovnání aktuálních nabídek hypotečních úvěrů na finančním trhu a vyjednají vám ty nejlepší podmínky čerpání úvěru.

 

Již bylo dost váhání a nadešel čas činů. Jednoduchým vyplněním elektronického formuláře na této stránce vše odstartujte.

Ačkoli se může zdát, že prodej Vaší nemovitosti je složitou
záležitostí, díky našim zkušenostem, bude prodej hračkou.

Video

Fotogalerie Praha


TELEFON
733 36 15 36
KANCELÁŘ
ARCADIA
Tř. 28. října č.p. 2752/23
České Budějovice
 

Napište nám

Napište nám Vaše podněty, připomínky, či dotazy. Rádi Vám na vše odpovíme.