f +420 733 361 536

Chci pomoct s prodejem nemovitosti

Chci pomoct s prodejem nemovitosti

Ano - jste tu správně. Přemýšlíte, že svěříte prodej své nemovitosti profesionálům. A to je dobrý začátek. Uvidíte, že v konečném důsledku ušetříte nejen čas a peníze, ale i nervy. A jak se říká – nervy máme jenom jedny.

 

Realitní kancelář Nemovitost Levně.cz nabízí své služby již 8. rokem a  celkem již zprostředkovala prodej přes 160 nemovitostí v rámci celé České republiky. Celková cena prodaných nemovitostí přesahuje  částku  260.000.000,- Kč. Mezi naše klienty lze najít například Panství Bechyně, generální ředitel Dopravního podniku města Prahy a další a další  významné právnické i fyzické osoby.

 

Základem toho, jak ušetřit čas i peníze, je dobře nemovitost ocenit. Víte, že více jak 80 % nemovitostí na realitním trhu je špatně oceněno. Zpravidla je totiž jejich cena podhodnocena. A je přece škoda přijít o peníze, když v našich řadách máme tak zkušené odhadce nemovitostí a stanovení ceny je naší doménou.Další, neméně důležitou věcí, jak úspěšně nemovitost prodat, je její perfektní prezentování. Nikdo nekoupí ponurou chalupu, kde je sotva možné rozpoznat obrysy dveří a oken. Možná se smějete, ale i to se stává. U nás však ne. Náš fotograf patří mezi špičky v oboru. Podstatnou stránkou prodeje nemovitosti je právní jistota všech zúčastněných stran. Na tento aspekt prodeje klademe největší důraz. Musíme mít 100% jistotu, že za svou nemovitost dostanete řádně zaplaceno. Smluvní dokumentace je připravována jen osvědčenými advokáty a notáři a převod peněz je řešen přes jejich finanční úschovy. 

 

 

První krok jste již udělali. Navštívili jste realitní portál Nemovitost Levně.cz a přečetli si o nás vše důležité. Nadešel čas učinit krok druhý a  kontaktovat nás. K tomu můžete využít náš elektronický formulář, který naleznete níže, popřípadě nám zavolejte a my se následně postaráme o vše ostatní. 

 

Ačkoli se může zdát, že prodej Vaší nemovitosti je složitou
záležitostí, díky našim zkušenostem, bude prodej hračkou.

Video

Fotogalerie Chotoviny


TELEFON
733 36 15 36
KANCELÁŘ
ARCADIA
Tř. 28. října č.p. 2752/23
České Budějovice
 

Napište nám

Napište nám Vaše podněty, připomínky, či dotazy. Rádi Vám na vše odpovíme.